Před chvílí mi dorazil zatoulaný mail z rána od čtenářky step1. Je škoda, že první pokus nevyšel, protože obsah a názory jsou jistě zajímavé…

Dobré ráno,

dnešní téma je jako hozená rukavice. Názory se zřejmě budou lišit dle věku nás pisatelek. Myslím si, že dnešní mladí příliš spěchají a střídání partnerů je nějak běžnou součástí jejich života. Já jsem se svou první láskou chodila 3 měsíce.

Potom jsme spolu začali společně bydlet a žít se vším všudy. Plánovali jsme svatbu a společný život. Bohužel plány se neuskutečnily.

 Po dvou letech jsem chodila s klukem. Ani po půl roce mezi námi k ničemu nedošlo. Když jsem spala u něho (bydlel u rodičů), měla jsem ustláno vždy v jiném pokoji než on. Když spal on u mne (měla jsem svůj byt), dostala jsem pouze pusu na dobrou noc. Ani mi to nevadilo, cítila jsem, že to není ten pravý. Rozešli jsme se.

Po dvou letech jsem se seznámila s manželem. Ale opravdu jen seznámila. Byl mi představen a společně s přáteli jsem ho doprovodila na nádraží. Odjížděl na vojnu, byl doma na opušťáku. Půl roku jsme o sobě nevěděli. Poté ukončil vojnu, vrátil se domů a znovu jsme se potkali na svatbě našich přátel. Celý den jsme strávili spolu a večer společně „po tom“ usínali v jedné posteli. Za dva měsíce jsme se zasnoubili a za další dva vzali. Nemuseli jsme, dcera se nám narodila za dva roky. Letos jsme oslavili 27. výročí svatby.
Je těžké určovat, kdy spolu mají milenci skončit v posteli. Zda za týden, měsíc nebo rok.

Můj názor je, že dva lidé by spolu měli spát tehdy, když cítí, že ten druhý je ten pravý. Že s ním chtějí strávit celý život, chtějí spolu společně žít a vychovávat děti. Chtějí být spolu v dobrém i zlém.

U kluků je to asi jinak. Ti to berou jako sport a dobrou zábavu. Ale dívka je ta, která k tomu svolí. A ta by si měla vybírat a nedávat každému jen na zkoušku.

Prostě si myslím, že my ženy jsme zodpovědnější a taky vyspání se s někým má pro nás jinou hodnotu než pro muže.

Tak a teď čekám polemiku.

step1


Díky step1 za váš příspěvek. A v podstatě s vámi souhlasím. Jsem příznivcem doby, kdy muži museli ženy dobývat, museli se o ně snažit, být gentlemani a teprve pak si zasloužili aby mohli sdílet společné lože.

Tohle je skutečně poslední příspěvek k dnešnímu tématu dne. Následuje již brzy dnešní vyhodnocení…

Reklama