odpověděl tatínek mamince, když si posteskla na těžký úděl ženy. Píše mimo jiné čtenářka s nickem Ferdulka na dnešní téma. K tomu nám prozradila, jak to má s vousy její manžel a přidává příhodu s vousatým panem doktorem

Dobré ráno,milé dámy, posílám pozdrav z dovolené v Jižních Čechách. Můj muž osobně žádný knír či plnovous nemá a taky by mi k němu vůbec nešlo ani jedno z toho, sluší mu to hladce oholenému, občas tedy nějaké to strniště nechá narůst, když se mu nechce o víkendu či dovolené-což je teď-holit, ale pak to jde dolů.

Můj tatínek se holil denně, až pak na sklonku života to bylo méně často, ale coby téměř ležícímu jsme mu to tolerovali a ke konci jsme ho holili sami. Jinak denně ráno poctivě elektrickým strojkem, na které si potrpěl, se holil a pak se voněl vodou po holení, tu vůni cítím ještě teď.

V bývalém zaměstnání jsme měli úžasného pana doktora, také již staršího, který byl vždy oholený hladce, jen jednou nás šokoval a to, když měl delší plánované volno-byl překladatel kromě medicíny- z francouzkého jazyka a měl větší „zakázku“, tak byl zavřený doma a překládal.

Jenže pak ho šéfová nečekaně narychlo povolala na zástup a přijel s hustým plnovousem, že jsme ho nemohly s kolegyní vůbec poznat, bylo to legrační. Vyprávěl, že prostě nemá čas ani se holit a také proč, když od rána do noci překládá. Jedinou nevýhodu to prý má a to při jídle, kdy mu ve vousech zůstavají nudličky z polévky. Pak už zase ale na své pravidelné služby přijel hladce oholen a už to byl zase on :-).

Takže-vousy jak komu, někomu opravdu sluší hladká tvář a někoho si bez těch vousů jde jen stěží představit.

Můj tatínek říkával - když si maminka stěžovala v legraci na těžký úděl svůj coby ženy - „my se zase musíme holit“ .

Hezký den

Ferdulka

Milá Ferdulko, díky za první příspěvek na dnešní téma

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Máte také nějakou příhodu k dnešnímu tématu? Jak je na tom s holením váš partner?Holí se denně, nebo je vousatý? Chtěla byste na něm něco změnit? Mluvíte mu do úpravy vousů? Co s evám na nich líbí a co ne?

Napište mi na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama