Říká položertem o svém vztahu čtenářka s nickem Tina 5. Je rozvedená, taže má porovnání a nikdy nepřestane děkovat osudu, že jí přivedl do cesty právě jeho. Protože ještě dodává: „Není se mnou snadný život vezdejší“.

Milá redakce, děkuji za krásné téma. Myslím, že pochval a vyznání lásky není na světě nikdy dost. Chválím svého muže často, velmi často a přesto si myslím, že to není moc. Děkuji, že ho mám. Nejsem novomanželka, jsem rozvedená, takže mám s čím srovnávat. Vždy jsme s manželem v položertu říkali, že jsme se nenašli, ale že jsme si zbyli.

Chválím ho nejen za novou poličku do kuchyně nebo opravenou pračku či vymalované schodiště, ale i za běžnější věci všedního dne. A nezapomenu přidat úsměv, pohlazení, políbení. Chci, aby věděl, že ho miluju a že jsem s ním šťastná. A nepřestávám za to děkovat.

Když jsem se v životě plácala v marastu, špíně a blátě, říkala jsem, že potřebuju chlapa, který mě zvládá, když já se nezvládám a přesně takový mi zbyl. I proto ho chválím.

Není se mnou snadný ten život vezdejší. Jožo Ráž říkává, že kdo to má snadný, nemá to jistý. Na to manželovi odpovídám, že to on má hodně jisté životem se mnou.. Ale nebojte se, své chyby má, dokonalý není, ale s dokonalým mužem bych asi žít nemohla nebo on se mnou. Nevím, nepátrám, nehledám, děkuju a jsem šťastná.

Krásný pátek a celý víkend Tina5

Milá Tino5, děkuji za krátký, ale opravdu výstižný příspěvek a naprosto rozumím tomu, co píšete, protože to cítím podobně

Reklama