Bulvár

My, holky v síti

 

Tímto se přiznávám, většinu pracovní doby trávím mimořádně zábavnou činnosti. Myslím si, že to dělám tajně, trvá to už několik měsíců a navzdory dobrým předsevzetím s tím nedokážu přestat.

Od svého stolu stále častěji utíkám na jisté internetové stránky, na místo, kde se téměř denně setkáváme, my, holky, co spolu mluvíme, na fantastickém virtuálním diskusním foru. Mužští nám tam, až na malé výjimky, nelezou.

Malá výjimka napíše dva tři příspěvky a víc už ani zmínka.
Nechápu, čím to je, probíráme opravdu zajímavá témata.
Z poslední doby je to například diskuse, zda-li je lepší užívat vitamin v tabletách a nebo si za peníze ušetřené v lékárně koupit v zelenině kilo kiwi, jak se vypořádat se záděrkami, jestli je v Brně opravdu nuda, jak má vypadat pořádný životopis, kde si nechat vybělit zuby a nebo vítězí-li tampony nad vložkami – toto téma se ovšem poněkud zvrhlo v pochmurnou diskusi o ucpaných záchodech a o tom, co tam kdo kdy hodil a co odtud potom musel kdo vyšťourat.

Nebo si představte, že někdo normálně neví, čemu se lidově říká filcky.
Zajímá vás taky, jak to vypadá v sexshopu a hlavně jak se přestat stydět se tam na to jít podívat, anebo jestli každý považuje za normální depilovat se holicím strojkem svého přítele? Mně moc a chci tím naznačit, že zde patří k nejnavštěvovanějším jaksi mnohem intimnější témata.

Klidně si troufnu tvrdit, že na některé záležitosti, byste se face to face nezeptaly ani své nejlepší kamarádky, před kterou se jinak ani trochu nestydíte.

Dlouhé minuty si spokojeně prolézám všemi tématy, ptám se, radím, diskutuji, krásně si hovím v té všeobjímající inkognito drbárně. A pak si, jen co se trochu zorientujete a začnete rozlišovat, která přezdívka je vám sympatická víc a která méně, začnete představovat, kým ty dotyčné opravdu jsou. Co dělají, jak vypadají, jestli náhodou nejsou hubenější než vy, zdali ráno obouvají lodičky nebo martensky (i když to už jsme jednou okrajově probraly) a jestli jsou ti jejich mužští opravdu tak úžasní.

Stále častěji si říkám, jestli není na čase se o tom přesvědčit, víc a víc toužím zjistit, co jsou moje nové přítelkyně opravdu zač. Žádné rande jim ovšem nikdy  nenabídnu, k možná skandálním odhalením mi chybí odvaha a hlavně nevím, jestli bychom byly i nadále kamarádky.

Ačkoliv, třeba se pletu. Zítra se raději zkusím holek zeptat, jestli jsou i v tomhle stejné jako já. 
Ahoj a hezký víkend


   
02.09.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [7] labella [*]

  Konečně ten technickej pokrok taky udělal něco pro ženský. Jenom mě mrzí, že v práci nám neumožněj internet. Dostanu se na tyhle super stránky až večer a to ještě jen tehdy, když mě k počítači pustí manžel a děti. Asi budu muset vymyslet nějakej pořadník, nebo něco podobnýho. Ž-in je bomba.

  superkarma: 0 02.09.2005, 18:22:56
 2. avatar
  [6] Vladislava1 [*]

  já sem randila slidma z xchatu a dobrý jen je děs že jsem introvert

  superkarma: 0 02.09.2005, 17:55:31
 3. avatar
  [5] šája [*]

  Lenice: pozdravuj manžela

  superkarma: 0 02.09.2005, 17:39:52
 4. avatar
  [4] Florencie [*]

  Tady na ž-in jsem našla spoustu super kamarádek, ráda s nima chodím na kafíčko, jsou zlatý :o)

  superkarma: 0 02.09.2005, 17:11:27
 5. avatar
  [3] karieristka [*]

  já se potkávám spíš s lidmi z jiných stránek -seznamka, lide ...

  superkarma: 0 02.09.2005, 16:40:42
 6. [2] EvaH [*]

  a co když to

  superkarma: 0 02.09.2005, 16:13:59
 7. avatar
  [1] Lenice [*]

  tak já se přiznám, s některými sympatickými internetovými klůábosilkami jsem se už setkala, s některými se dokonce seznámil i můj manžel, a jsou z nás dobré přítelkyně, občas se navštívíme, strávíme společný víkend...prostě supr

  superkarma: 0 02.09.2005, 15:17:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme