Přeje si vaše holčička najít pod stromečkem panenku – miminko a vybíráte, která z panenek by jí mohla udělat největší radost?  Panenka „My First Baby Annabell® Pečuj o mě“ nejen vypadá jako opravdové miminko, ale navíc kombinuje realistickou hru na maminku s krásnou aplikací pro chytré telefony a tablety plnou něžných obrázků. Aplikace je k panence doplňkem, všechny funkce mohou malé maminky samozřejmě využívat i bez aplikace.

Anabel

V normálním hracím režimu panenka dychtivě saje z lahvičky a po jídle si odříhne. Když ji polechtáte, bude se smát a když jí dáte pusinku na čelo nebo ji po čele pohladíte, začne vesele žvatlat. Jídlo a hraní si s maminkou panenku někdy unaví, a tak se odebere do říše snů, přičemž spokojeně oddychuje. Když se jí něco nelíbí, hlasitě pláče – úplně jako opravdové miminko.

Anabel

V režimu hry s aplikací může být panenka propojena s dětskou aplikací plnou krásných obrázků. Aplikace prostřednictvím animované grafiky nabízí různá doporučení, co by miminko mohlo potřebovat nebo chtít. „Kamarádka z aplikace“ malé mamince třeba poradí: „Miminko už má určitě hlad a těší se na svou lahvičku“. Půvabná grafika v aplikaci také například názorně ukazuje, jak mléko kape miminku na tvář. Pak chce miminko tvářičky otřít. A někdy je samozřejmě miminku třeba vyměnit plenku. Aktivity jsou seskupeny do tří částí (ráno – poledne – večer) a malá maminka je musí sama provést na panence, která dá aplikaci zpětnou vazbu.

Anabel

Ke hře s panenkou není třeba, aby bylo zařízení připojeno na internet. Při hře s aplikací se nezadávají, nesbírají ani nikam neposílají žádná data. Aplikace „My First Baby Annabell“ je zdarma dostupná v App Store a Google Play.

Anabel

Více informací najdete na www.baby-annabell.com/cs/

Doporučená maloobchodní cena: 1 249 Kč

Reklama