Představujeme vám novou vůni My Burberry – další úchvatnou novinku letošního podzimu!

Máte rádi krásné vůně? Pak se pojďte inspirovat! 

Jaká je nová My Burberry?

Christopher Bailey, Chief Creative a generální ředitel Burberry říká:

My Burberry

„My Burberry je opravdovým ztělesněním naší značky - vůně, design a postoj. Vůně, která je kopií trech coatu, je vynikající ve všech směrech.“

Vůně je inspirována anglickou zahradou po dešti, je sebevědomá, krásně elegantní a nenápadná typickým britským způsobem.  Je to vyjádření značky minulostí a zároveň budoucností, proto se tváří kampaně staly:

 Kate Moss a Cara Delevigne – unikátně poprvé tyto dvě tváře zachyceny společně. Vizuál a veškeré jejich společné fotografie jsou pořízeny fotografem Mario Testino pod vedením kreativního ředitele Christopherem Baileym. Cara a Kate mají na sobě trench coat a dodávají celé kampani nádech individuality, historie a optimismu.

Vůni vytvořil parfumér Francis Kukrdjian, proslulý v tomto oboru po celém světě a pracuje v něm více než 20 let. Je to květinová vůně, kdy v horním nótu najdete sladký hrášek a bergamot, v srdci pelargónii a v základu pačuli a damaškovou růži.

Design lahvičky reflektuje trench coat Burberry. Vršek je stejný jako knoflík na trench coatu a mašlička je vyrobena ze stejného materiálu jako trench coat – tento materiál vynalezl Thomas Burberry před více než 100 lety.

Vůně najdete na všech parfumeriích – Sephora, Douglas, Marionnaud a Fann.

Více najdete na www.sensualite.cz

Burberry

Zapojte se do soutěže!

výhraVyhrajte krásné balíčky s kosmetickou taštičkou My Burberry a s tělovým olejem Body Mist My Burberry 30 ml.

Soutěž probíhá v rámci Věrnostního klubu – 2 balíčky zena-in.cz/vernostni-klub, za které můžete utratit své body, a 3 balíčky můžete vyhrát v rubrice Soutěže zena-in.cz/sekce/souteze.

Reklama