Minulý týden jste se dozvěděli, která žena je nejvíce žádoucí pro účastníky ankety prestižního amerického pánského magazínu Ask Men.
I muži mají své dny, i své idoly. Takže i oni si v časopise zvolili ty nejvíce obdivované pánské idoly.
Ale nutno jim přiznat obdiv - mezi hlasujícími byly i ženy, a na nich asi nejvíc záleželo, kdo vyhraje.

Který z pánů nejvíce zaujal?

Asi se nebudete příliš divit, když vám sdělím, že je to fotbalová hvězda (no spíše už hvězda showbusinessu) David Beckham. Muži ocenili jeho výborné hráčské umění, ženy vzhled popové hvězdy, skvělý módní styl (zde uvádějí vliv jeho manželky Victorie) a nesporný šarm, který oslňuje mnoho žen.Stříbrný byl Matt Damon - jeho herecký a režisérský talent mu vysloužil přezdívku "zlatý chlapec z Hollywoodu" a pánové mu závidí okouzlující úsměv, kterým dovede rozehřát mnoho ženských srdcí.Jako třetí se umístil zpěvák a hudební producent Timbeland (nepleťte si ho s Justinem Timberlakem). Má vzhled basketbalisty, ale jeho pěvecké umění uznávají všichni hlasující, navíc přidávají obdiv nad jeho manažerskými a producentskými schopnostmi, ženy nejvíc upoutalo jeho sexy tělo.

V první desítce se dále umístili například nový "James Bond" Daniel Craig, jezdec Formule 1 Lewis Hamilton nebo George Clooney.

Koho byste volily vy, milé ženy-in?

Reklama