Bulvár

Muzikály Někdo to rád horké a Rebelové se líbily čtenářce Elioze

Čtenářka s nickem Elioza viděla „pouze“dva muzikály, a oba se jí libily. Co uvidí do třetice? Jak by se jí libula naše nabídka vstupenek za příspěvek?

Nevím, zda muzikály, které jsem navštívila a poté i prožila, byly ty nejoblíbenější. Jedno je jisté, moc se mi líbily. Oba.

Kdysi dávno jsem jela s mamkou do Prahy na muzikál Někdo to rád horké, do Karlínského divadla. Nepamatuju si, jaký rok se psal, ale pamatuji si, že představení stálo za to. Tehdy vystupovali herci jako Lukáš Vaculík a Lumír Olšovský, coby Dafné a Josefína, Kateřina Brožová, coby slavná Sugar a Vladimír Brabec, coby bohatý milionář.

Někdo to rád horké

S maminou jsem seděla docela daleko od jeviště (hodilo by se divadelní kukátko), ale naštěstí jsem vykloněná do strany nakonec viděla a slyšela. Po představení mě neuvěřitelně bolely šlachy na krku, div jsem si hlavu nevykroutila, ale také „svaly smíchu“ ve tváři. Dodnes na toto představení ráda vzpomínám a mohu říci, že s originální předlohou s Marilyn Monroe byl zážitek takřka srovnatelný. Muzikál versus film.

V roce 2004 jsem ještě zhlédla muzikál Rebelové. V divadle Brodway, také v Praze. V podstatě jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, o čem příběh pojednává. Po představení jsem pochopila tzv. jádro Pudla. Z účinkujících bych zmínila Dashu a Pavla Vítka. Představení bylo svižné, líbivé, vtipné i k zamyšlení.

 

Od té doby jsem na muzikálu nebyla, ale ráda bych. Alespoň do třetice všeho dobrého.

Doporučuji všem... Elioza

Oba jsem viděla pouze jako filmy a do divadla už se mi na ně nechtělo

Jaké muzikály jste viděly vy, milé ženy-in? Který byste nám doporučila? Ještě se hraje, nebo už měl derniéru? (poslední představení) Který muzikál byl pro vás obrovským zážitkem a který naopak zklamáním?

Napište nám na dnešní téma na adresu redakce@zena-in.cz

 

   
06.06.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Marbulka [*]

  Také jsem byla před lety na tomto muzikále ve stejném obsazení a bylo to úžasné Sml22Sml67Sml67

  superkarma: 0 06.06.2011, 13:55:18
 2. [2] elioza [*]

  Sml30jak by se mi líbila dnešní nabídka vstupenek??...rozhodně bych neodmítla žádné z nich, ale nejvíc mě láká Robin HoodSml67Sml22

  superkarma: 0 06.06.2011, 13:46:38
 3. [1] pinokio [*]

  Já viděla jenom film a moc se líbil.Sml67

  superkarma: 0 06.06.2011, 13:36:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme