Čtenářka s nickem studentkaSs si myslí, že je lepší nakupovat separátně. Řečeno jejími slovy: „není dobrý nápad míchat obě pohlaví při nakupování“. K tomuto názoru došla na základě zkušenosti, o které si můžete přečíst v jejím příspěvku na dnešní téma.

Muži, ženy a nakupování? Toť téma, na které by se dalo diskutovat hodiny a hodiny. Je tomu asi tak měsíc, co mě přítel požádal, abych s ním šla nakupovat, že si potřebuje koupit nové tričko. Venku bylo totální vedro, takže jsem ocenila to, že půjdeme do klimatizovaného obchodního centra. Tím moje nadšení však skončilo.

Zamířili jsme do prvního obchodu, pak do druhého, do třetího...u pátého jsem to přestala počítat. Byla jsem hladová, nevrlá a naštvaná. V duchu jsem si říkala, že já už bych si za tu dobu nejspíš vybrala alespoň tak 5 kousků dobrého oblečení, ale on? Kdepak....

Po velmi dlouhé době si tedy můj přítel konečně vybral jedno (opakuji jedno jediné) tričko (při jeho placení jsme ještě čekali 5 minut, než mu načtou platební kartu) a my jsme mohli směle pokračovat - tentokrát splnit mé přání. A to najíst se.

A co dodat na závěr? To, že ženy by měly nakupovat jen samy a muži by si měli kupovat oblečení (a nejen oblečení) také sami....

Není dobrý nápad míchat obě pohlaví při nakupování dohromady :-)

StdentkaSs

No jo, muži jsou při nákupu oblečení stašně bezradní. Možná čekal na vaše rozhodné slovo, nebo názor.

Je na tom váš partner stejně? Pomáháte mu při nákupu oblečení? Dá na vaši radu? Nebo si nedá říct, a stejně tápe a neví? Jak to máte s nakupováním s manželem, nebo přítelem vy, milé ženy-in? Je to v pohodě, nebo se nevzájem vytáčíte?

Napište nám o svých zkušenostech na redakce@zena-in.cz

Reklama