U lechtivého tématu nemůže čtenářka Bonda chybět. Sexu si nejvíce užívala po rozvodu, kdy v pětačtyřiceti odhodila zbytečné zábrany a vrhla se nenasytně do víru rozkoší...

Zklamaná z manželského sexu potřebovala čtenářka Bonda získat hezčí zkušenosti. A podařilo se jí to, i když o mužích a jejich výkonech zrovna lichotivě nepíše.


Ahoj Jakube,
dobře o mně víš, že já u takových lechtivých témat nemůžu chybět.

Můj vztah k sexu opravdu zraje s časem. Do 25 let jsem byla panna a nesnášela jsem, když mě na prvním a zároveň posledním rande chtěli kluci hned strkat jazyk do pusy a ruce do kalhotek.

Do 30 let jsem sex s manželem milovala, i když za nic nestál (ani manžel ani sex) a netušila jsem, co je to vlastně orgasmus.

Do 45 let, vlastně do rozvodu, jsem po dobrém sexu toužila stále víc, ale neměla jsem skoro žádný. Po rozvodu jsem se teprve mohla vrhnout nenasytně „do víru rozkoší“. Prostě jsem zahodila předsudky a zábrany a užívala si ho plnými doušky v rámci možností.

Říká se, že žena může vždycky, ale s muži je to s věkem horší a horší. Vymysleli si povídky o frigidních manželkách, aby ospravedlnili svoje stále častější neúspěchy v posteli. Hvízdají na kolemjdoucí mladé prsatice, ale kdyby některá přistoupila k nim a řekla „Tak pojď na to!“, to by jim hned bylo úzko. Zato já bych si dala hned říci, kdyby se naskytl příjemný koloušek:-))

Teď po deseti letech, kdy jsem neměla pořád dost, jsem se dostala se současným přítelem po roce do klidnějšího „rodinného“ života, když partner už tolik sexu nevyžaduje. Dám přednost spíše dobrému kamarádství a spolehlivosti partnera, než sexu podle mých představ. Takže by se mi teď po večerech hodila aspoň ta vaše hra Kama Poker, když nemůžu provozovat Kama sútru:-)

Hezký den přeje,
Bonda

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16.8.2013: Sex po 16, 18, 20, 30, 40, 50...

  • Jak se měnil a mění váš pohled na sex s věkem?
  • Připadá vám teď lepší, horší?
  • Nudnější, veselejší?
  • Bezprostřednější, upjatější?
  • …?

penisTéma je velice osobní, proto tentokrát po delší době opět vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište příspěvek Anonym. Téma vnímám napříč generacemi, budu rád, když mi napíší čtenářky starší i čtenářky které teprve první zkušenosti v této oblasti učinily nedávno a jejich vnímání s posunulo z roviny teoretické k praktické. Vaše příspěvky zasílejte nejpozději 16.8.2013 do 15.00 na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na zisk pěkného dárku – hru Kama Poker (Albi) a knížku Penis, rádce nejen pro muže (Grada) – ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

poker

Reklama