píše ve svém krátkém, ale zajímavém příspěvku čtenářka s nickem knihovna. Její životní lásky jsou narozeni ve stejný den. Je to náhoda, osud, nebo jen sympatická shoda náhod?

Milá Dano a čtenářky, k dnešnímu datu 12.12. mě pojí taková náhoda. V tento den se narodili chlapi mého srdce-mé lásky. Je to až magické. Má první láska, která byla na první pohled, se narodila 12.12. Bezva kluk, pracovitý, sympatický, šikovný. Chodili jsme spolu několik let a pak se rozešli.

Potkala jsem dalšího kluka, těsně před jeho vojnou. Psali jsme si celé 2 roky a vzali se. Je též rozený 12.12., typický Střelec, též moc šikovný pracovitý, zábavný. Není s ním nuda a moc ho miluji. Náhoda? Nebo magie? Asi mě přitahují Střelci nebo já Střelce. A ještě jedna zajímavost v datech narození.Má známá je rozená 1.1., její maminka 12.12. a další její dva sourozenci mají taky v datu narození shodná čísla. Myslím, že jim to kazí akorát tatínek.Zajímavé. Něco asi na tom je, protože tato rodina je pevná, soudržná a stojí vždy při sobě!

Zdravím Knihovna

Milá Knihovno, alespoň se vám to dobře pamatuje. Je tak mimochodem, můj manžel i bratr jsou také Střelci, a vaše charakteristika na ně fakt sedí

Text nebyl redakčně upraven

Reklama