Míní většina ženské populace, ale zkušenost naší čtenářky s nickem Maryene, je zcela opačná. Tak to jistě stojí, milé dámy, za přečtení. Třeba najdete návod, jak svého muže dostat do obchodu

Hezký den všem. Muži a nakupování, to je téma, ve kterém často vítězí názor, že to k sobě vůbec nepatří. Přesto moje osobní zkušenost je zcela opačná.

Můj manžel žil po rozvodu dlouho sám, takže všechno bylo na něm. Od vybavování domácnosti po nákup sponek do vlasů nebo šatů pro dceru do tanečních. Už jsme pár let spolu, přesto ho nakupování stále baví a nemá problém vybrat si ani něco hezkého na sebe. Po letech, kdy jako voják z povolání znal především uniformu, si to dokonce užívá a nakupuje moc rád.

A co moji tři dospělí synové? Přestože už mají dávno věk na ženění, zatím jsou svobodní  a  přestože mají přítelkyně, oblečení si rádi vybírají sami a nedělá jim to žádné potíže. Nejstarší syn jezdí pracovně často do zahraničí a k nákupům volnočasové módy si oblíbil New York, zvláště výprodeje, kde se dá za dobré peníze pořídit značkové oblečení, které k nám paradoxně stejně dorazí třeba až za rok. Jeho pracovní oděv je pánský oblek a košile, to vsadil na kvalitní českou značku stejně jako u bot.

Ještě jsem ho neviděla nevkusně oblečeného, klidně by ho na potkání mohli fotit do módních magazínů. Je na něm vidět, že nakupuje rád.

Prostřední syn vlastnil anglický butik a dlouho dával přednost nákupům v Londýně. Přesto občas rád vyrazí na nákupy se svojí přítelkyní i u nás, ale většinou si koupí to, co si vybere sám. V jeho nabitém kalendáři je den, který si vyhradí pro nákup, vlastně svátkem a má radost z každé maličkosti, kterou si koupí.

Nejmladší syn je snad jediný, který se v nákupech nevyžívá. Co potřebuje, si většinou najde na internetu a objedná si bez běhání po obchodech.

Ale abych se vrátila k manželovi. Nejraději má sportovní módu, takže nejčastěji nosí trička, mikiny, rifle nebo pohodlné plátěné kalhoty. Většinou nakupujeme už spolu, ale i když si vybere sám, tak se nestalo, že by sáhnul vedle. Má rád kvalitní přírodní materiály i barvy a pohodlné ležérní věci, myslím si, že má vkus a vždy mu to sluší, a to je hlavní. 

Maryene

Milá Maryene, tak to jste asi výjimka, že jste obklopena tolika muži, kteří se v oblékání vyžívají.

Text nebyl redakčně upraven

Co váš muž a nákupy oblečení?

Kupuje si oblečení sám? Jak se vám líbí jeho styl? Má podle vás vkus, nebo vždycky žasnete, co se mu líbí?

Kdy si naposledy koupil něco na sebe?

Ovlivňujete ho v jeho „rozletu“? Nechá se, nebo se u toho občas pohádáte?

Patří spíš mezi muže, kteří nechávají své oblékání čistě na vás? Chodíte s ním nakupovat, nebo mu nakupujete oblečení sama? Spokojí se se vším, nebo kritizuje?

Změnila jste jeho vkus od doby, co jste se poznali?

Máte s ním peklo, když mu chcete pořídit něco na sebe?

Napište nám, svěřte se, podělte se s námi o své zážitky s nakupování mužského oblečení.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Napište a dostanete dárek. Na co se můžete těšit?

Dárek pro vás, pro něj, či celou rodinu. Krásnou termosku v barvě jeřabin

termo

Reklama