Bulvár

Můžete zpívat jako Madonna!


Že jste si karaoke  někdy chtěli vyzkoušet na vlastní uši? Pobavit se, vyblbnout se a zjistit, jaký talent ve vás dřímá?

Máme pro vás tip. V Praze existuje báječný karaoke box klub, kde si opravdu užijete!

Klub je zařízen v japonském stylu a stydět se tu zpívat rozhodně nemusíte, protože samostatně vybavené boxy skýtají jednotlivým skupinám absolutní soukromí.

be kara OK! japonský klub sídlí v Praze 2. - na rohu rušných ulic Legerova a Anglická a nabízí vynikající příležitost aktivní karaoke zábavy a večírků pro skupinky přátel, kamarádů, pro týmy kolegů, pro rodinné párty či podnikové oslavy.

Zájemci o karaoke si mohou vybírat z pěti oddělených karaoke salónků, tzv. karaoke boxů. Karaoke box si skupinka volí nejen podle velikosti, ale také tématicky podle nálady. K dispozici je KING box pro skupinky 15 až 20 hostů, či menší boxy GALAXY, JUNGLE, SWEET a KABUKI pro menší karaokechtivé skupinky do 10 hostů. Záleží jen na vás, kolik svědků budete mít odvahu sebou vzít.

Že byste si v repertoáru písní nevybrali tu skladbu, co vám sedne, se bát nemusíte. K dispozici jsou pro vás písně v deseti jazycích – skladby české, slovenské, anglické, německé, francouzské, ruské, italské, srbské, čínské a samozřejmě japonské. Karaoke zpěvník nyní obsahuje asi devět tisíc skladeb a neustále do něho další písně přibývají.

Během vašich výkonů bude samozřejmě třeba se občerstvit. Nemusíte kvůli tomu ani nikam chodit. K dispozici jsou zde aktivní obrazovky, pomocí kterým si objednáte dle libosti z široké nabídky nápojů a japonské či mezinárodní  kuchyně.

Celková kapacita klubu je 80 osob, při konkrétně zaměřených akcích pro jednotlivé např. projektové či pracovní skupiny jsou v nabídce salónky s kapacitou 10 či 20 osob.

Pokud jste dostali chuť se takto pobavit, stačí si udělat rezervaci přes webovou stránku be kara OK! či telefonicky objednat volný karaoke box ve zvoleném termínu. Doporučujeme rezervace minimálně na dvě hodiny a uvidíte, že je prozpíváte.

Více informací hledejte na www.bekaraok.cz

 

 

   
06.11.2008 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Sluníčko sedmitečné [*]

  Já si ráda zpívám ve sprše. Je záruka, že mě slyší jen sousedi :) Mám nový sprchový box tak se vydržím sprchovat přes půl hodiny :D

  superkarma: 0 09.12.2015, 12:06:03
 2. [3] Tini [*]

  Ja kdyz zpivam, vsichni odchazi

  superkarma: 0 06.11.2008, 14:54:46
 3. [2] schnaxy [*]

  Tak to se mi moc líbí,určitě tam budu slavit moje narozky.Sushi mám ráda.A když tam pozvu náš babinec,tak se tam alespoň všichni uvolníme.Zkusit se má všechno.

  superkarma: 0 06.11.2008, 08:44:04
 4. avatar
  [1] Dudlajlama [*]

  Nechci zpivat jako Madonna, chci zpivat jako Amy Winehouse

  superkarma: 0 06.11.2008, 03:09:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme