Styl

Můžete vonět Gottovi, nebo jako víno

Karel Gott se prý reklamě nezaprodá tak snadno, ale když, tak už. Uznejme, že v případě parfémů se v každém případě jedná o daleko přijatelnější tah než zmrzlina Helena, kterou si pořídila jeho souputnice desetiletími českého popu.

Karel vrhnul na trh hned dvě vůně, protože omezovat se na jedno pohlaví je přece omezené. Proto mají muži k dispozici Cestu Rájem a ženy se konečně dozvědí, jak že to voněla Lady Karneval.

Lady je prý kořenitá, ale nevtíravá a Cesta rájem má vonět jako pravý chlap po kouři a fících (autor tohoto článku v tom případě není pravý chlap – nekouří a k fíkům se dostane tak jednou za dva, tři roky).

Je jen pochopitelné, že si Gott nechal parfémy líbit, protože všude na světě je vlastní parfém otázkou prestiže. Za všechny oparfémované jmenujme jen několik – Boris Becker, Heidi Klum, David Backham, Carmen Electra, Michael Schumacher, Anastacia a Christina Aguilera.

Teď už zůstává pouze otázka, kam bude Gott prodej svého parfému směřovat. Pokud zaútočí na tuzemský, německý a ruský trh, mohl by trhnout celkem slušné peníze. Že by se parfém Gott uchytil celosvětově je zřejmě myšlenka poněkud utopická.

Ze všeho nejlepší je ale Mistrova fotografie na krabičkách parfémů – podobně jako tetu Helenu vyretušovali fotografové i pana Karla tak, že vypadá skoro lépe než ve třiceti. Pokud jste tedy pravý muž a pravá žena, můžete vonět tak, aby to bylo Karlovi Gottovi příjemné.

Vína v parfému

Daleko zajímavěji než vůně Karla Gotta se ale jeví nový projekt vinařských závodů Znovín. Jejich nápad, že by bylo záhodno udělat parfémy pro milovníky vína, je skutečně zajímavý. Pro začátek uvedli na trh tři parfémy, každý voní po jiné vinné odrůdě.

K dispozici jsou zatím Petit Sauvignon, Petit Traminer a Petit Ryzlink. Už sama volba je provedena dobře, protože se jedná o tři výrazné a sobě nepodobné odrůdy, z nichž si vinaři zcela jistě vyberou.

Pokud vám tedy nevoní Karel Gott, máte teď zajímavý tip na vůni pro svého partnera. Já osobně mám již bez vyzkoušení favorita v parfému Petit Ryzlink.

 

Soutěž: vidí.

   
01.06.2007 - Krása - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Vivian [*]

  OlgaMarie: řekla bych, že klasická plácačka je lepší :-) Potom nemusíš evakuovat byt a dva dny větrat

  superkarma: 0 04.06.2007, 15:49:14
 2. avatar
  [6] OlgaMarie [*]

  Vivian: "Důchodcovská vůně" je podle mé dcery vynikající na zabíjení much.Všechny voňavé dárky od své babičky k tomu používala.

  superkarma: 0 02.06.2007, 08:45:37
 3. avatar
  [5] Evikus [*]

  Mě ta Lady Karneval zase tak špatně nevoněla, ale pro sebe bych si jí nekoupila. Ale kdyby měl někdo zájem - můžu objednat
  Moc hezká je Anastacia a Heidi Klum a z pánských Schumacher. Doporučuju! (no jo, dělm reklamu )

  superkarma: 0 01.06.2007, 19:51:21
 4. avatar
  [4] Vivian [*]

  já jsem loni měla vzorečky a nebylo to teda nic moc, jsou to spíš takový důchodcovský vůně :-))

  superkarma: 0 01.06.2007, 15:40:08
 5. avatar
  [3] Meander [*]

  Eh, postrádám info, kde si vinné parfémy můžu očuchat

  superkarma: 0 01.06.2007, 12:35:16
 6. avatar
  [2] V.Nováková [*]

  měla jsem vzorečky vůní, no, nic moc.....za tisícovku sice, ale žádná sláva, to je vážně lepší ten modrý ADIDAS!!!

  superkarma: 0 01.06.2007, 08:10:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme