Muzeum Karla Zemana se s hrdostí připojuje k prestižním pražským muzeím a otevírá své brány v sobotu 14. září ve večerních hodinách v rámci tradiční akce Muzejní noc. Co vás všechno čeká, když přijdete, to se dočtete v této novince

muzeum

Návštěvníky kromě zpřístupnění atraktivní expozice muzea v netradičních hodinách čeká slavnostní nasvícení areálu, noční plavby lodí ElektroNemo (do 22:00), křížovky a kvízy, ukázky workshopů animace a trikového filmu i promítání Zemanových filmů.

Filmovým projekcím bude za příznivého počasí vévodit open air uvedení Vynálezu zkázy od 21:00 v Saském dvoře. ElektroNemo pak vyjíždí do 22:00.

foto

Zpřístupnění expozice v rámci Muzejní noci předznamenává sérii akcí pořádaných u příležitosti 1. výročí otevření Muzea Karla Zemana. V jeho rámci na návštěvníky dále čeká rozšíření expozice o originály kostýmů ze Zemanových filmů, interaktivní víkend v Muzeu Karla Zemana s půjčovnou filmových kostýmů, filmovou maskérnou a kostymérnou ve spolupráci s Barrandov Studio, speciální audiovizuální koncerty skupiny Clarinet Factory na Čertovce v rámci festivalu SIGNAL a filmový víkend s Karlem Zemanem v divadle Minor připravovaný ve spolupráci s festivalem Struny podzimu.

Na podzim je na co se těšit!!!

Neshledanou v Muzeu

http://www.muzeumkarlazemana.cz

Reklama