Bulvár

Muzejní noc v duchu filmů Karla Zemana už tuto sobotu

Muzeum Karla Zemana se s hrdostí připojuje k prestižním pražským muzeím a otevírá své brány v sobotu 14. září ve večerních hodinách v rámci tradiční akce Muzejní noc. Co vás všechno čeká, když přijdete, to se dočtete v této novince

muzeum

Návštěvníky kromě zpřístupnění atraktivní expozice muzea v netradičních hodinách čeká slavnostní nasvícení areálu, noční plavby lodí ElektroNemo (do 22:00), křížovky a kvízy, ukázky workshopů animace a trikového filmu i promítání Zemanových filmů.

Filmovým projekcím bude za příznivého počasí vévodit open air uvedení Vynálezu zkázy od 21:00 v Saském dvoře. ElektroNemo pak vyjíždí do 22:00.

foto

Zpřístupnění expozice v rámci Muzejní noci předznamenává sérii akcí pořádaných u příležitosti 1. výročí otevření Muzea Karla Zemana. V jeho rámci na návštěvníky dále čeká rozšíření expozice o originály kostýmů ze Zemanových filmů, interaktivní víkend v Muzeu Karla Zemana s půjčovnou filmových kostýmů, filmovou maskérnou a kostymérnou ve spolupráci s Barrandov Studio, speciální audiovizuální koncerty skupiny Clarinet Factory na Čertovce v rámci festivalu SIGNAL a filmový víkend s Karlem Zemanem v divadle Minor připravovaný ve spolupráci s festivalem Struny podzimu.

Na podzim je na co se těšit!!!

Neshledanou v Muzeu

http://www.muzeumkarlazemana.cz

   
11.09.2013 - Společnost - autor: red

Komentáře:

 1. [3] Boros [*]

  Moje jedno dítě jede do Prahy právě do tohohle muzea- celá třída si to vyvzdorovala na třídní učitelce- za mohutné podpory učitelky na výtvarku. Hned bych jela s nimi.

  superkarma: 0 11.09.2013, 13:34:47
 2. avatar
  [2] kobližka [*]

  Zrovna nedávno jsme si s mužem vzpoměli na ty jeho krásné filmy,plné fantazie.Kde jsou,proč se nepromítají třeba i v TV?

  superkarma: 0 11.09.2013, 13:32:50
 3. avatar
  [1] samecka [*]

  Skvělý filmař, velká poklona jeho nádherným filmům. Moc přeju, ať vyjde i to počasí!Sml67

  superkarma: 0 11.09.2013, 11:31:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme