Mužem minulého týdne byl Woody Allen a věkový průměr nyní spěchá narovnat dvacetiletý mladíček, jehož kariéra teprve začala, bubeník kapely oblíbené předeveším mezi teenagery, Shin.

Když jsem vybírala muže týdne pro dnešek, svedla jsem obrovský vnitřní boj a nakonec moje svědomité já pod tíhou hormonů rezignovalo. Oproti Woodymu z minulého týdne tu máme obří věkovou propast. Krásných dvacet let, dokonalý styling, sexy rozcuch a make-up, za který by se nestyděla žádná žena. To je muž pro tento týden. Shin.

shin

Shin
Povolání:
Bubeník
Datum narození: 12. 12. 1989
Znamení: Střelec

Shin se narodil v Berlíně 12. prosince 1989, ve znamení střelce. Měří 175 cm a bydlí v Berlíně. Mezi jeho koníčky patří koncerty a přátelé. Je to nekuřák. Svou kariéru odstartoval jako bubeník v populární kapele Cinema Bizarre.

Jméno Shin je jen přezdívka, kterou mu dali kamarádi ze skupiny, a to kvůli tomu, že jeho velký vzor je bubeník Dir en grey, který se jemnuje Shinya a Shinovo pravé jméno je Tim. Pod jeho skutečným jménem ho ale téměř nikdo nezná. Skupina Cinema Bizarre vydala debutové album s názvem Final Attraction v roce 2007 a hned jejich první singl Lovesongs (They kill me) se vyšplhal na první příčky hitparád. V roce 2009 vydali album Toyz a pak ohlásili pauzu…

  • Celý životopis si přečtěte na stránce Osobnosti.cz: Shin

Shina a jeho kapelu v akci si můžete prohlédnout zde:

Podívejte se také na muže minulého týdne: Woody Allen

Reklama