Jestliže jste tak trochu na zajíčky a ráda se zaposloucháte do krásného hlasu, určitě se vám bude líbit mladý zpěvák Martin Chodúr, kterého jsme vybrali jako dalšího Muže týdne magazínu Žena-in. Jestli převálcuje své soupeře v hlasování o Muže roku, je na vás.

chodur

Mužem tohoto týdne se stal mladý nadějný zpěvák Martin Chodúr. Převálcuje své soupeře v hlasování o Muže roku 2010 magazínu Žena-in.cz, stejně jako převálcoval své soupeře v Česko-Slovenské superstar? To záleží hlavně na vás, milé čtenářky...

Martin Chodúr

  • Povolání: Zpěvák
  • Datum narození: 24. listopadu 1989
  • Místo narození: Ostrava
  • Znamení: Střelec

Kdo je Martin Chodúr?

Martin Chodúr je studentem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě. Studuje hru na klarinet. V Superstar si o sobě Martin myslek, že nikdo nezpívá tak jako právě on, a porota i diváci to potvrdili. Martin se 20. prosince 2009 stal vítězem Česko-Slovenské superstar.

Od té doby jeho hvězda stále stoupá. Lidé i někteří kritici mu věští obdobnou kariéru, jakou si prošel fenomenální Karel Gott. Martin je členem kapely Robson. Níže si můžete poslechnout jeho soutěžní výkon ze Superstar v romantické písni z filmu Shrek: Halelujah...

Jak Martin Chodúr odpovídal na břitké dotazy Jana Krause v pořadu Uvolněte se, prosím?

A jak zpívá Martin dnes s kapelou Robson...

Martinovi soupeři v souboji o Muže listopadu

Volba Muže roku v magazínu Žena-in

Muž týdne
Muže týdne nominuje redakce z jubilantů, kteří mají v daném týdnu narozeniny.

Muž měsíce
Poslední týden v měsíci (nebo první týden následujícího měsíce) vychází novinka, ve které můžete hlasovat až do konce měsíce o Muži měsíce.

Muž roku
Muže roku budete vybírat vy, a to hlasováním přes vánoční svátky. Budete ho samozřejmě vybírat z již zvolených Mužů měsíce. S Mužem roku 2010 magazínu Žena-in uděláme během ledna (pokud půjde o zahraničního muže, je možné, že se termín posune) rozhovor.

fotky zdroj: www.chodur.cz

http://www.chodur.cz/

Reklama