Každé pondělí pro vás vybíráme muže týdne. Dnes pro vás máme muže týdne na přání. Criss Angel je nejen pohledný svalovec, ale také univerzální umělec. Uživí se jako muzikant, kouzelník, iluzionista, herec i jako zpěvák.

criss

Criss Angel
Povolání:
Muzikant, kouzelník, iluzionista, herec, zpěvák
Datum narození: 19. 12. 1967
Znamení: Střelec  

crissUž když mu bylo šest let, Criss Angel se ponořil do množství umění všech forem, od umělce a muzikanta po iluzionistu a provokatéra. Od té doby neoblomná práce etiky kombinovaná s obrovským talentem, schopnostmi a představivostí zvěčnila Crisse jako jednoho z nejprovokativnějších umělců dnešní doby. Od tvůrce, režiséra a účinkujícího v jeho televizních sériích a speciálech, live show, soundtracků a jiné hudby, Criss obnovil význam slova „umělec“ pro 21. století.

Poté, co vystudoval umění mysticismu, hudby, bojových umění a tance jako adolescent, rodák z New Yorku získal státní a federální pyrotechnické licence ve věku 18 a 21 let, což jsou taky věkové hranice, od kterých jde tato povolení získat. V roce 1994 Criss vytvořil svůj televizní debut, jenž se vysílal v hlavním vysílacím čase, kde předváděl vystoupení, které uchvátilo obecenstvo v jednohodinovém speciálu na ABC nazvaném „Secrets“.

V roce 1998 „Criss Angel: World ofIllusion“ otitulkovalo každoroční podívanou na Madison Square Garden. Vyprodaná 12denní akce obdržela ohromující odezvu od publika, jež čítalo přes 80 000 lidí.

Mrkněte se na Crisse v roli kouzelníka:

  • Celý životopis najdete na serveru Osobnosti.cz: Criss Angel

Kdo konkuruje Crissovi ve volbě Muž měsíce prosince?

Reklama