Pobavte se s básničkou čtenářky Krokodýlice k dnešnímu šovinistickému tématu. A tipněte si předem, zda je Korokodýlice zastáncem dívčí války či nikoli...

Následující příspěvek zaslala čtenářka Krokodýlice k dnešnímu šovinistickému tématu. Opravdu mě pobavilo úvodní čtyřverší...

Muž prý vždycky logický je,
s volantem si poradí.
Z chodníku však rozhodí jej
něžné dívčí pozadí.

... a také mě inspirovalo k malé tipovací anketě, na kterou dostanete odpověď na konci Krokodýlina příspěvku. Tipněte si ale předem!


Dobrý den!

Posílám malé kostrbaté rýmování na dnešní téma:

Muž prý vždycky logický je,
s volantem si poradí.
Z chodníku však rozhodí jej
něžné dívčí pozadí.

Věří, že své IQ mají
před delfínem a před pračkou.
A ženy až za ně dají
ač cpou se jejich omáčkou.

Znovu Ctirada a Šárku?
Myslíte, že je to pro nás?
Nechci žádnou dívčí válku.
Když táhnout, tak za jeden provaz.

Hezký den všem ženám i mužům přeje
Krokodýlice

Pozn. ret: Text neprošel jazykovou korekturou.


Tak co, milé čtenářky, tipovaly jste správně?

Téma dne 13. prosince 2011: Já a chlapi šovinisti

vichyMinulý týden jsme zde v magazínu probírali feministky a feminismus, bylo by škoda, opomenout i mužský šovinismus, co říkáte, milé čtenářky? Myslím, že na šovinisty má každá žena svůj názor, asi bude nejspíš dost negativní, přesto si myslím, že může být podložený zajímavými argumenty. A právě ty argumenty mě zajímají!

  • Jaký je váš názor na chlapy šovinisty a proč?

Posílejte mi své příspěvky na e-mail uvedený níže a nezapomeňte, že pokud chcete mít šanci na získání krásného dárku (tentokrát pro toho vašeho chlapa, když už si bereme chlapy na paškál), musí váš text být dlouhý alespoň jako tento odstavec. Jaký je to dárek? Kvalitní balzám po holení VICHY HOMME a 500 bodů do naší letošní Vánoční soutěže! Uzávěrka zasílání příspěvků je 13. 12. 2011 ve 14.30 hodin.

A kdybyste náhodou neměly vyhraněný názor a chtěly se přesto dnešního tématu zúčastnit, můžete si jen tak z legrace vyzkoušet napsat šovinistický příspěvek do našeho recesistického šovi-koutku.

Stále hrajeme Šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun! Více zde...

Reklama