Někde se opravdu špatně parkuje, o tom ví své někteří členové naší redakce. A také čtenářka Slunečnice - nedávno byla svědkem hádky o botičku.

Ještě že Vás do té hádky nezatáhl, milá Slunečnice. Děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Pěkný den.

Nedávno jsem šla po ulici z práce, zabraná do svých úvah, když jsem zaslechla křik. Jak jsem se blížila k místu „činu“, zbystřila jsem. Na místě pro invalidy parkoval černý mercedes, a co nevidím, na jednom z kol je botička. Do té doby jsem si myslela, že policisti si vybírají jiná auta, překvapilo mě, že i takový luxusní mercedes dostane botičku. Ale byla tam.

U auta stál muž v kvádru, asi majitel, a dva policisté. Ti neměli vůbec šanci nic říct, protože muž v kvádru křičel, že to bylo slyšet na sto honů. Nadával, jak je to možné, že potřeboval zaparkovat, byl tady jenom chvíli a hned mu dali botičku... Trvalo to docela dlouho, než ztichl. Teprve pak si vzali slovo policisté, a úplně stručně mu řekli, pane, parkujete na místě pro invalidy, to se nesmí. Zaplatíte pokutu. Muž pak ještě něco říkal, ale asi zaplatil, protože pak mu policajti začali botičku sundavat.

V tu chvíli jsem byla ráda, že na světě existuje spravedlnost.

Slunečnice

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne jsou: Pokuty

  • Dostala jste někdy pokutu?
  • Za co to bylo?
  • Jak jste situaci vyřešila?
  • Povedlo se vám někdy někoho „ukecat“, aby vám pokutu nedal?
  • Máte nějakou vtipnou nebo zajímavou historku?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Zanedlouho se dozvíte, kdo získá dárek, historickou knihu Smrt na jazyku od Jana Bauera (nakl. Moba).

knii

Reklama