Bulvár

Muž roku obdržel v Istanbulu světové ocenění

Kulturní a charitativní akce Muž roku obdržela ocenění mezinárodní úrovně za kulturní přínos. Ocenění převzal na slavnostním galavečeru v tureckém Istanbulu David Novotný, ředitel soutěže Muž roku.

Tyto ceny jsou udělovány jednou ročně mezinárodní organizací ICC(International Culture Company)  - a to na základě nominací, kterou poslal Mister International ze Singapuru.  Slavnostního večera se zúčastnila řada osobností z veřejného, kulturního i politického života. Tato cena je, v rámci kulturní akce, udělena České republice poprvé.

Novotný

„Děkuji partnerům, osobám, které berou záštitu nad touto akcí a všem lidem, kteří se podílejí na této významné kulturní akci, která se již sedmnáct let koná v Náchodě,“ dodal na setkání s novináři David Novotný.

„Rozhodování o této ceně musí splňovat přísná kritéria. Letos jsme měli stovky nominací a porota tuto cenu udělila sedmi oceněným z celého světa za kulturu, charitu a přínos. Tyto ceny jsou uznávané celým světem,“ dodala prezidentka ICC Fathima Shukera.

„Je to pro mě obrovská pocta, že se Muž roku vyšplhal na takto velkou kulturní pozici. Je to hezký pocit. Muž roku je nejen přínosnou akcí, ale hlavně pomáhá charitě,“ dodal dojatý David Novotný, který ihned po oznámení výsledků dostal desítky gratulací.

dvojice

Přímý přenos ze slavnostního galavečera přenášelo i několik televizních stanic. „Měl jsem 28 sekund v přímém přenosu na zdravici. Myslel jsem si, že je to hodně času, ale pak to uteklo a chtěl jsem toho ještě hodně říct, ale bohužel už jsem nemohl,“ dodal David v zákulisí.

Město Náchod bude letošní ročník Muže roku hostit 26. srpna, kde se rozhodne o vítězi. Na akci dorazí i Muž světa - Mister International Pedro Mendes ze Švýcarska.

Pánové se mohou přihlásit na stránkách www.muzroku.cz.

   
22.02.2016 - Společnost - autor: Vendula Kubalíková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Matinea [*]

  bobani — #1 Taky moc nechápu Sml80, hlavně kdo je na té druhé fotce vedle D. Novotného Sml80 - že by některý z vítězů minulých ročníků? Ale moc se mi to nezdá Sml30

  superkarma: 0 22.02.2016, 23:54:15
 2. [1] bobani [*]

  Sml80

  1. na komentář reaguje Matinea — #2
  superkarma: 0 22.02.2016, 16:56:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme