Život je plný emocí. Uchvacujících, zdolávajících i subtilních. Díky nim se točí svět. Moderní muž je oslavuje se sebejistotou, citlivostí a vášní zároveň. Jeho otevřenost je nyní ztělesněná v nové vůni Pierre Cardina: Emotion for Men.

EMOTION for Men je vzrušujícím protějškem dámské vůně EMOTION for Women. Mužná toaletní voda, která je jako okno do mužského srdce, odhalující jeho citlivé nitro pro ty, kteří se dostanou dostatečně blízko. 

EMOTION FOR MEN
BY PIERRE CARDIN

Módní návrhář Pierre Cardin ví zcela přesně, co se nachází v tomto mužském srdci, a dokáže destilovat jeho samotnou jiskřivou esenci a proměnit ji v charizmatickou, svěže kořenitou orientální vůni. Ze sluncem prozářených vrchní nót prýští svěží bergamot, mandarinka a grapefruit. Extra jiskra této vůně pramení z originálního akordu “Gin&Tonic” s chladivým dotykem mexické limetky. Svěží ozonické nóty přecházejí do vlny tepla kořenitého hřebíčku a bobulí jalovce, odrážejíce jedinečné aroma ginu. Energizující tóny zázvoru a anýzu podtrhují klasické mužné květinové nóty. Dřevitý základ jemného a elegantního, téměř krémového santalu, je zdůrazněný hutnými, chlapskými akordy vetyveru, ambry, vanilky a pižma.

Toto jedinečné spojení mužnosti, moderny a smyslné citlivosti je zabalené do skutečně elegantního flakónu coby reinterpretace klasického tvaru Pierre Cardina. Flakón v podobě průzračného skla, posazeného do uhlově černého, čtvercového hranatého rámu s charakteristickým uzávěrem z této vůně dělá dokonalého společníka pro oválnou, metalicky červenou a průzračnou skleněnou lahvičku dámské EMOTION for Women – a uvádí tak úplně novou, moderní dvojici ikon, symbolizujících “jeho” a “ji”.

Mužská vůně, vyjadřující smích, empatii, sebedůvěru, motivaci, starostlivost, touhu, štěstí, vzrušení – nekonečnou plejádu pocitů. Protože otázkou zůstává, co je život bez Emocí? 

EMOTION for MEN by PIERRE CARDIN

EMOTION for MEN   Mužské emoce v mužné, moderní smyslné nótě. Svěží kořenito-orientální kompozice, kterou vytvořil Benoist Lapouza. Stimulující citrusové vrchní tóny s jedinečným aroma Gin&Tonic, teplé kořenité srdce a mužný smyslný základ z této vůně dělá ódu na muže, plně si vědomého svých emocí. Průzračný skleněný flakón s černým hranatým orámováním je předurčený stát se novou ikonou muže a jeho pocitů.

Orientační maloobchodní ceny:
 
Vůně:
    Eau de Toilette 30ml    540 Kč / 680 Sk
    Eau de Toilette 50ml   690 Kč / 860 Sk
      
Doplňkový sortiment:  
    Voda po holení 50ml   520 Kč / 650 Sk
    Parfemovaný deo natural spray 75ml 279 Kč / 299 Sk
    Spray deodorant 200ml   279 Kč / 299 Sk

Reklama