Naše čtenářka Dominika má také zkušenost s rolí milenky. Dnes ale žije ve spokojeném vztahu a představa, že by ji partner podváděl, ji děsí. Snaží se, aby byla ideální přítelkyní a přítel neměl k nevěře důvod. Ale víte, jak to je s muži - důvod někdy nepotřebují...

Nevím, zda jsem někdy byla v pozici milenky, vždyť milenkou můžeme být i nevědomky. Měla jsem to spíše naopak, pořídila jsem si milence... Byl to vztah na dálku a ne zrovna ideální, jen jsem neměla na to ukončit to hned, takže jsem našla řešení v podobě jiného muže. Nejde řici, kdo se má líp, jestli manželka nebo milenka, záleží přece na okolnostech.

Představte si, že máte doma muže, s kterým se po 10-ti letech už tak nějak nudíte, je k vám lhostejný, jen málokdy uslyšíte, že vám to sluší, nebo že jste krásná tak jako v počátcích vašeho vztahu a on s tím nehodlá nic dělat... Najednou se o vás začne zajímat atraktivní, ikdyž starší muž, který vám kupuje dárky, bere vás na výlety či dovolené, prostě dá vám vše, co vám nedá váš muž. Má sice jedno velké ALE a tím je jeho manželka, od které nikdy neodejde a s tím se musíte smířit, jinak v roli milenky dlouho nevydržíte a spíše vám to uškodí. Je spousta situací, kdy se lidé ocitnou v situaci podváděné manželky nebo naopak milenky ,jde už jen o to PROČ a za jakých okolností.

Já osobně si nedokážu představit,že by mě můj přítel někdy podvedl.Snažím se pro něj být tou nejlepší a to ve všech ohledech, ale je to chlap a ti mnohdy nepotřebují důvod. Jak už vztah,nebo manželství je běh na dlouhou trať. Musíme se snažit stále a ne jen na začátku kdy jsme nejvíc zaláskovaní, kytku taky přece nezalíváte prvního půl roku a pak ji necháte ladem a budete doufat, že vydrží...

Dominika

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Děkuju Domonice za dopis!

Srdečně, Petra

Příspěvky k dnešnímu tématu mi už dnes, prosím, neposílejte. Brzy jednu z vás ocením knihou Záhady astrologie a úžasným barevným diářem pro rok 2014 s názvem Sdílení.

ffff

Reklama