Čtenářka Lvicem má doma sedmiletou kočku jménem Medvídek, která je vášnivá otevíratelka dveří. Je jedno, jestli je venku zima nebo teplo…

Klimatizaci by neuživila čtenářka Lvicem. Kvůli kočce Medvídkovi má neustále otevřené dveře…


Milá  redakce,

přeji krásný  sluneční den. Je to moc  krásné  a zajímavé téma. Kočičky mám  velmi ráda. Vybrat jeden příběh je celkem těžké. Je tolik příběhů, že  by  z nich byla krásná  knížka  a mám také moc krásných  fotek kočičích miláčků. Každá kočička  je  svá. Takový originál. Věnovala  bych se ted naší  sedmileté  kočičce. Říkáme ji medvídek i  když  je  to  kočička. Má  nádhernou lesklou  černou  barvu, jen  pod  krkem má   bílou  náprsenku. Je krásné  atletické  postavy a velký  mazlíček. Nejraději je s mojí  maminkou. Kdekoliv maminka je, jde také  a dokáže  žárlit nejen na  druhé  kočičky  ale i na  další příslušníky rodiny. Její   oblíbená  činnost je  otevírání dveří. At je zima nebo léto velmi ráda otevírá a  větrá. A tak nám nezbývá nic  jiného než  chodit za ní  zavírat. Máme  ji celá rodina v  oblibě  i  další  naše 2 kočičky a jednoho kocourka. Jsou  vybiravé v krmení. Ne každé granulky jim  chutnají.  A tak  sem tam vyzkoušíme  novinku. Jinak mají  svoje  osvědčené. Nejraději mají kuřecí a rybí. Dáváme jim vyváženou stravu a  v  případě nemocí navštívíme veterináře a podávání léků to je  vždy kapitola sama pro sebe. Já  je  mám moc  ráda. Když  jsem mimo domov vždy se na ně ptám a těším se až  je budu mít na klíně  a budou mi spokojeně příst.

Přeji  všem milovníkům  kočiček krásné zážitky s nima.

Lvicem

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Máte, nebo měla jste doma kočku? Potom je toto téma určené právě vám! Napište příběh, který se vám s kočkou přihodil, a můžete získat dárek od partnera našeho tématu: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

  • Pošlete příběh, který se vám s kočkou stal!
  • Pošlete fotku vaší kočky!

Ano, ano, příběh můžete doplnit i jednou fotkou - dvakrát podtrhuji slovo jednou (více fotek pravděpodobně uveřejněno nebude) - vaší kočky.

Na příspěvky a snímky se těším do 28.8.2012 a 15.00 hodin v redakční e-mailové schránce. Pokud pošlete příspěvek později, pravděpodobně nebude uveřejněn.

Reklama