Problém nespavosti řeší čtenářka Nany prášky na spaní. Sama si to vyčítá, ale jiné řešení zatím nenašla. Poraďte, co s tím...

Čtenářka Nany žádá o radu. Jakmile vleze do postele, nezabere, jen když spolkne prášky na spaní. Poradíte jí alternativu?


Milá redakce ráda bych se s vámi podělila s mým problémem a ten zní nespavost či spavost, jsem již pokročilejšího věku, ten psát nebudu, nebo bych se zase rozčílila, jak ten čas běží, po vleklých problémech s mou dcerou, jsem si vypěstovala syndrom nespavosti, který jsem bohužel musela řešit prášky na spaní,jinak jsem mohla být sebevíc utahaná, mým koníčkem je práce na zahrádce, tolikrát se manžel rozčiloval, abych si šla v klidu vypít kávu dokud je teplá, ale já ne já se rochňám v záhonech do té doby než jdeme domů, takže na kávu mě stačí 5 minutek, běda když se objeví nečekaná návštěva ,to mě udělá čáru přes rozpočet a naruší můj plán práce na zahradě, takže jsem chtěla tímto říci, že po stránce fyzické jsem unavená až až, je pravda, že si u televize klimbnu, ale to nejhorší mne čeká, jen ulehnu do postele, spánek je ten tam,zkoušela jsem všemožné, od mléka koupelí v teplé vodě s levandulí, ale nakonec nad spánkem zvítězily léky na spaní, vím že nedělám dobře, všude slýcháváme o návykovosti léků, ale mě nic jiného nezbývá, pak se dostaví vedlejší účinky a já jsem celý den jak praštěná, ale co bych pro klidný spánek neudělala, zatím jsem jinou cestu nenašla a tiše závidím manželovi, že ulehne a spí jako pařez.

Nany

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Dnes okolo půl čtvrté odpoledne se dozvíte, která čtenářka získala za svůj příspěvek slíbený dárek, totiž dárkovou relaxační kazetu Radox Vitaminová péče s náušničkami.

kazeta

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama