foto

„Je normální, aby na jedné straně televize měla mou fotku, jsme spolu už přes pět roků, a na druhé hnízdil její exmanžel, se kterým, jak říká, prožila mnoho pěkného?“, ptá se muž, jehož problém vám v ryzí formě teď jako ženám předkládám…


„…. Nevím, nechci být nějak úzkoprsý, ale prostě mi to vadí. Nemáme ve vztahu vážnější problémy a ona se se svým bývalým setká tak jednou za dva měsíce a pracovně.

Ovšem, nejednou mi už ukazovala v albu fotografie, z jejich života, vyprávěla co on kdy říkal, a co kdy prožili. Třeba vám to bude připadat nedůležité a budete si myslet, že bazíruji na nepodstatných věcech, ale vadí mi i to, že v albu normálně pokračuje, jen nechala jednu stránku volnou.

Prostě tady skončil on a nastupuju já.

Zakoupil jsem foťák, ze kterého se fotografie vkládají na CD. Ona má ovšem Minoltu – bohužel.

Mám ji rád a jsem myslím tolerantní, ale proč herdek alespoň nedá pryč tu fotku v rámečku na druhé straně televizoru? Mnohokrát jsem jí řekl, že mi to prostě vadí, když se dívám, jak jsme my dva spolu v Chrovatsku v obětí a vlevo ona s ním někde v Itálii v restauraci.

Mám to na očích denně!

Manželka argumentuje tím, že je to součást jejího předešlého života, a že jí přeci nebude mazat z hlavy.

Tak já si myslím, že z hlavy nemusí, to po ní přeci nežádám, ale do prčic z očí by ho, hlavně tedy mě, sundat mohla.

Nebo myslíte, že jí křivdím?

Rád bych věděl, jestli i jiné ženy to takhle mají. A hlavně, začínám si myslet, že ho prostě pořád mijuje, což mi tedy vadí, i když říká, že miluje jen mě a on je jen vzpomínka.

Ještě štěstí, že je ženatý a narodilo se mu děcko. Trochu mě uklidňuje, že moje fotka snad brzy nezmizí.

I když, ona by asi nezmizela, jen by byla aktuálnější ta druhá, jestli si tedy moc nefandím.

Obracím se právě na vás proto, že jste ženský magazín a já potřebuji názor z druhé strany. Moji mužští přátelé si logicky myslí, že jsem v právu….“.


To je maličko zkrácený opis dopisu, který se mi ocitnul v e-mailu.

Osobně bych asi nelikvidovala ego svého současného přítele oprašováním fotky předešlého a asi by mi to nepřišlo ani taktní. Dokonce si myslím, že vztah ona paní k bývalému muži nemá zcela vyřešený.

Ale nechávám na vás, jak se k pánovu problému vyjádříte.

Reklama