Vztahy

Musí mít charisma, jinak ho neberu

Tohleto je opravdu rozsáhlé téma.

Chtěla bych reagovat opravdu na všechno.

Na chlapech se mi líbí tajemnost, určitá nesmělost, skromnost. Za to nenávidím chvástání a chlubení. Chlap může být šikovný, jak chce, ale pokud se neumí k ženské patřičně chovat a nevlastní fluidum a nemá charisma, tak u mě nemá šanci.

Na druhou stranu, i když mám v tomto jasno, vždy jsem přitahovala pravý opak a měla poměr s chlapy, kteří byli násilníci, alkoholici, notoričtí lháři, sukničkáři a závislí na práškách či drogách.

I když můj žebříček hodnot se změnil od prvního vztahu k nepoznání, dá se říct, že jsem stále závislá na svém posledním vztahu. I když mě jeho chování doslova odpuzovalo (bezohlednost, samozřejmost, rozežranost, lakota), měl i své kouzlo.

Přežila bych krkání, čurání při otevřených dveří i rozházené ponožky a smrad od nohou, to se dá vše odnaučit. Ale člověk, který je bezohledný, se už nikdy na Vás ohlížet nebude.

Takže já vlastně toužím po člověku, který má charisma a fluidum, který mě neuvěřitelně přitahuje, i když nesplňuje mé požadavky, nemá základy slušného chování a úctu k ženám. Toužím po svém bývalém příteli.

I když mi jeho triky připadají už ohrané, já jsem tak naivní, že jsem jim schopna opět znovu uvěřit. Každá z nás to zná. Už jsem se změnil, je ze mne jiný člověk, už to bude jiné, miluju Tě... bla bla bla....

Odolávám, jak to jde, ale taky každá z nás ví, že chlap nás vždy dostane, když pláče a je nevinnost sama.

Takže abych to na závěr zaobalila. I když mám jasnou představu svého nastávajícího, upínám se k bývalému, jen z důvodu, že se vhodný adept zatím neukázal.

Mým tajným idolem je vlastně někdo v mých představách, který má ale kouzlo mého bývalého přítele a chování mých přátel. Protože přátelé jsou vždy ohleduplní a zajímají se o Vaše potřeby.

No a až ho najdu, toho muže s velkým M, tak už ho nepustím, nevyměním, neprodám...

Vaše věrná čtenářka Gabriela


Gabrielo,
trochu se bojím toho, že až toho pravého najdete, ani si ho nevšimnete, protože budete stále přemýšlet nad svým bývalým :-(.

Proč to my ženy děláme, že jakmile jsme samy, toužíme po tom, kdo nám dal jen krapet lásky a spoustu trápení? Možná se bojíme toho, že už nikoho takového, kdo by nás miloval, nenajdeme.

Gabrielo, najdete HO! Nejdůležitější ale je, především si vážit sama sebe a být si vědoma toho, že muž si Vás musí zasloužit! 

                                                     redakce@zena-in.cz

   
18.11.2005 - Láska a vztahy - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. [6] MartinaC [*]

  hezky napsany

  superkarma: 0 06.08.2006, 15:36:25
 2. avatar
  [5] átéčko [*]

  Najdeš! Jsou i takoví!!Přeji ti štěstí!

  superkarma: 0 18.11.2005, 22:37:26
 3. [4] apina [*]

  teda ten tvuj bejvalej musí být klasa! Smrad od nohou, čurání při otevřených dveřích, krkání.....

  superkarma: 0 18.11.2005, 16:23:53
 4. [3] EvaH [*]

  Milá Gabrielo, asi ho nenajdeš, pokud budeš hledat mezi násilníky, narkomany, sukničkáři atd. Prostě měj své zásady a neslev z nich.

  superkarma: 0 18.11.2005, 14:17:07
 5. [2] Anai [*]

  Souhlasím s etitorkou Ivetou! Až teprve v hodně pokročilém věku jsem pochopila, o čem vztah je a že jsem prostě nikdy nebyla zamilovaná a nežila s tím pravým, proto jsem měla smůlu! Chce to mít zdravé sebevědomí a hlavně nehledat chlapa pro "oporu", tu musíme mít každou sama v sobě!

  superkarma: 0 18.11.2005, 14:10:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme