Další čtenářka enka 1 se nám svěřila se svými filmovými libůstkami a my jí děkujeme za příspěvek. Jste zvědavé, milé ženy-in, jaké to jsou? Mohu vám jen prozradit, že romantika u ní nevede.

Jak bylo v úvodním článku řečeno, nelze mít v oblibě jeden film. Nejdřív trošku o těch, které nemusím. Nekoukám na filmy romantické a o rodinných problémech. Těch je kolem nás až až. Málokdy se podívám na adaptace mých oblíbených povídek a románů, protože mi někdo bere mé dojmy z četby.

Potřebuji-li se rozesmát, bezkokurenčně vedou "Světáci". Pak ještě inscenace "Hrdý Budžes" a "Dívčí válka". Mám je na DVD, tak je  mezi filmy počítám. Spolehlivě mě taky rozesmějí filmy typu "Připoutejte se, prosím" a "Bláznivých střel". Masochisticky si někdy pustím "Ramba II" a tlemím se, jak umí Stallone herecky ztvárnit dva ksichty - smutný a veselý. Při replikách - Rambo je postradatelný - a - Murdocku, dojdu si pro tebe - padám ze židle.

Pak mám ráda žánr scifi. Tady vede "Den nezávislosti", "Blízká setkání třetího druhu" a "Jumanji". Malinko by se sem dal zařadit i dvoudílný "Merlin" z produkce Hallmarku. Na ten se podívám, když si chci jen tak odpočinout.

No a někdy si udělám koukací maraton. Udělám teplou snídani, předzásobím se dobrotami a rodinka nechť s obědem nepočítá. Upravím si gaučík pro pohodlný sedoleh a shlédnu všech 13 dílů anglického seriálu "Já Claudius". Možná si na něj starší ročníky pamatují, vysílal se asi před 30ti lety. Nevím, kde jej brácha sehnal, přepálil a dal mi ho k padesátinám, ale jsem mu vděčná.

enka 1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá enko1, vy máte úplně opačný filmový vkus než já. Ale to nevadí, možná bychom se na nějakém shodly.

A co vy milé ženy -in, jaké jsou filmy vašeho srdce? Mohla byste nám o nich napsat. Na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama