Stránky Plus pro Vás od Nestlé přinášejí svým uživatelům akci Měsíc naplno - jedinečnou příležitost, jak po celý listopad sportovat se stříbrnou kartou MultiSport po celé České republice. Zájemci se mohou na stránkách registrovat od 17. září do 14. října 2012.

Společnost MultiSport Benefit, s.r.o. je dceřinou společností firmy Benefit Systems. Na českém trhu působí od června roku 2010 a prostřednictvím karet MultiSport umožňuje zaměstnancům klientů společnosti MultiSport Benefit sportovat na více než 400 sportovních a relaxačních zařízení po celé České republice (z toho cca 190 v Praze a okolí). Sportoviště jsou po celé ČR rozprostřeny v 58 různých lokalitách. Kartu MultiSport lze získat pouze prostřednictvím zaměstnavatele a nyní výjimečně také díky akci Měsíc naplno od Nestlé (více na www.plusprovas.cz). Na trhu není volně dostupná.

nestlé

Držitelé karet mohou využívat až 40 nejrůznějších sportovních a relaxačních aktivit. Široké portfolio nabízených služeb a umístění partnerů si v současné době oblíbilo již cca 110 klientů z řad velkých firem a institucí. Program MultiSport tak využívá téměř 2 500 spokojených zaměstnanců, sportovců.

Co znamená Karta MultiSport?

Karta je vystavena na jméno a opravňuje jejího držitele k neomezeným vstupům do sítě smluvních partnerů - sportovních a relaxačních center. Síť partnerů je tvořena především v návaznosti na potřeby klienta.

Způsob a podmínky využívání karty MultiSport a MultiSport plus

  • Karta je na jméno uživatele a nelze ji přenášet na jiné osoby. V případě porušení této zásady držitel ztrácí oprávnění uživatele.
  • Kartu lze využít každý den na jednu aktivitu v jakémkoliv sportovním zařízení u našich smluvních partnerů uvedených na webu. * u partnerů, kteří nabízí volné, časově neomezené vstupy, je možné využít více služeb (aktivit) během jedné návštěvy. Např.: World Class, Lanna Fitness, I´m fit, Fitness Kotva a další.
  • V případě raketových sportů (squash, badminton, tenis, ricochet, stolní tenis) má uživatel karty MultiSport nárok pouze na 60 min hry denně. * v případě pronájmu kurtu 2 až 4 osobami, kde minimálně 2 osoby vlastní kartu MultiSport a MultiSport Plus, je kurt zdarma. Pokud kartu vlastní pouze 1 uživatel, ostatní uživatelé hradí zbytek, tj. 50% kurtu přímo partnerovi.
  • Služby jsou dostupné po prokázání občanským průkazem a karty na recepci / u kasy v daném objektu.
  • Uživatel musí dodržovat pravidla a podmínky užívání karty Multisport Benefit.
  • Po příchodu do objektu se uživatel podepíše na formulář Evidence návštěv.
  • Uživatel může být během návštěvy objektu požádán o prokázání totožnosti a držení karty MultiSport.

Dostupné aktivity a služby

Karty umožňují bezplatný, flexibilní a neomezený přístup k více jak 50 nejrůznějším aktivitám po celé ČR, např.:

 3 D Trénink/TRX
 Aerobní cvičení
 Aqua aerobic
 Alpinning
 Badminton
 Bazén
 Bojové sporty
 body bike
 Bosu
 Bruslení
 Cvičení dle Mojžíšové
 Cvičení pro těhotné
 Cvičení s dětmi
 Fitbox/Slimbox
 Flexi Bar
 Flowin
 Fitness
 Gymnastika
 H.E.A.T. program
 Horolezecké stěny
 Jóga
 Jumping/Trampolínky
 K2 Hiking
 Kickbox
 Kruhový trénink
 Kardio trenažéry
 Lukostřelba
 Nordic Walking
 Posilovna
 Pilates
 Ricochet
 Solné jeskyně
 Sebeobrana
 Sauna/Infrasauna/pára
 Spinning/Cycling
 Squash
 Strečink
 Street Dance
 SmartFit
 Slender Life/Rolletic
 Slackline
 SmartFit-posilovna pro ženy
 Tae-Bo
 Taneční lekce
 Tenis
 Power Plate
 Whirlpool
 Wallyball
 Weights
 Zumba a další

Veškeré podrobnosti o zařazení aktivit do stříbrné či zlaté karty naleznete v Seznamu partnerů, který je ke stažení na www.multisport.cz!

Reklama