trouba

Na oslavě Žena-in 10 let byla úžasná tombola, ve které bylo celkem 100 cen. Hlavní výhrou byla skvělá multifunkční trouba Multifunkční trouba JT 369 SL od Whirlpool. Výherkyně – čtenářka s nickem Kometa ji s velkou radostí vyhrála, tak jsem ji trochu vyzpovídala:

Jak dlouho čtete www.zena-in.cz?
Chtěla jsem vám automaticky napsat, že tři roky minimálně, protože mám pocit, že ženu - in znám už hodně dlouho. Možná jsem o tom i někomu říkala, že je to tak dlouhá doba, ale po vaší otázce jsem začala pátrat a vypátrala jsem rok a půl.

Proč máte ráda naše stránky?
troubaVaše stránky jsem si oblíbila pro jejich jednoduchost, přehlednost, později jsem zjistila, že se zde dá najít úplně všechno co potřebuji. Například recepty, různé rady a tipy ohledně rodiny. Nejdůležitější je, že jsem zde potkala bezva lidi a není zde nuda. Když je téma, které mě osloví, ráda přispívám. Jsou zde příběhy obyčejných lidí a to je to co mě na tom baví.

Odkud jste, jak dlouho jste cestovala na oslavu na parníku?
Jsem z Boskovic je to Jižní Morava, přesněji mezi Brnem a Svitavami. Cesta do Prahy byla dosti dlouhá, protože jsem měla sebou děti a každou chvilku jsme museli zastavovat. Kdo má malé děti tak jistě ví o čem mluvím. Vyjížděli jsme v 10.00 a na místě určení jsme byli v 14.00 hod.

Vyhrála jste první cenu, multifunkční troubu, měla jste radost?
Bude to znít asi neuvěřitelně, ale já jsem prostě věděla, že si jedu pro tu troubu. Celou dobu jsem o tom mluvila a když došlo na losování první ceny, políbila jsem los, zavřela oči a v hlavě jsem pořád opakovala číslo 76, 76, 76. Nevím kolikrát jsem to opakovala, ale asi mockrát. Jakmile Lukáš řekl "vyhrává los s číslem 70........6 tak jsem věděla, že je to moje. Radost, tu jsem samozřejmě měla a kdo by taky neměl že? Nikdy jsem nic podobného nevyhrála. Byl to nádherný pocit, ale určitě se to nedá srovnat s pocitem, který bude prožívat malý Kristián až pojede s maminkou na výlet v novém vozíku za kolo. Jsem strašně ráda, že jsem k tomu mohla přispět.

Vaříte? Jak máte velkou rodinu?
Každý den vařím a ještě raději peču dorty. Mám tři děti holčičky některé ví, Justýnku, Laurinku, Vallinku a ještě 4 kočičky. Nesmím zapomenou na úžasného manžela, který mě doprovázel. Abych já se mohla bavit a užít si to, trpělivě hlídal děti a Vallinku nosil na krmení.

Můžeme se těšit, že nám napíšete, jak jste s troubou Whirlpool spokojena?
Poslední dva měsíce se věnuji vaření makrobiotické stravy, proto se moc těším jak vyzkouším vaření v páře, kterou trouba nabízí a nejen to. Možná se mě povede i nějaký ten dortík. Určitě napíši jak jsem spokojená. Kometa

Ještě jednou vám gratulujeme! 

Co Kometa přesně vyhrála?
Generace multifunkčních trub Jet Chef 2 přináší novou konstrukci a design. Multifunkční trouba JT 369 SL má vnitřní objem 31 litrů a průměr otočného talíře 36 cm.
Pro pohodlné ovládání je Jet Chef vybavena LCD displejem a přehlednou volbou funkcí pomocí tlačítek na předním panelu.
Inteligentní 6. smysl díky čidlům vlhkosti a teploty upraví průběh vaření, aby bylo dosaženo toho pravého výsledku. Jednou z nejoblíbenějších funkcí je 6th sense steam, tedy vaření v páře. Jedná se o nejmodernější způsob zdravého vaření, které zachovává výživné látky v potravinách. Ve speciální nádobě dodávané s troubou není problém připravit téměř cokoliv.
Další speciální nádoba je dodávána k funkci Crisp. Tato funkce zajistí upečení dokřupava jako při běžném pečení, ale za mnohem kratší dobu. Rovnoměrné pečení zajistí technologie horkého vzduchu Jet Stream, která díky ventilátoru a čtyřem otvorům na zadní stěně vhání vzduch rovnoměrně a zaručuje stejné propečení jídla. Více na www.whirlpool.cz

Již vyšlo:

 

Reklama