Kterou redakci by nepotěšil e-mail, co nám dnes poslala čtenářka Abyta. Na magazín neměla v poslední době moc času, tak je pro ni teď znovuobjeveným pokladem.

Milá Abyto, moc děkuji za celou redakci! Věřte, že čtenářky, které se k nám vrací, jsou pro nás také pokladem!


Milá redakce a milé žínky-IN.

Po velmi dlouhé době jsem brouzdala po internetu a na co jsem nenarazila. Žena-IN. Jak dlouho já se na těchto stránkách neobjevila… Jsou to tři roky, kdy jsem si s vámi ostatními začala psát a bylo mi tu opravdu moc fajn. Po nějaké době jsme ale začali řešit bydlení. Intenzivní rekonstrukce svépomocí slupla téměř všechen volný čas. Zaměstnání – baráček, přesně to byl koloběh života posledních dvou let. Dnes jsem po dlouhé době ve volné chvilce zabrouzdala po internetu a musím se smát. Telepatie funguje. Takže můj ztracený a znovuobjevný poklad? ŽENA-IN! :-)

A od teď, milí spolupisatelé, se zase „uvidíme.“

Krásný den všem,
Abyta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou úpravou.

Téma dne 8.11.2013: Ztráty a nálezy

  • Co jste ztratila, myslela, že už nemáte a po letech to našla?

Své odpovědi na tuto otázku formou příběhu (můžete ho doplnit i fotkou inkriminované věci) mi posílejte nejpozději 8.11.2013 do 15.30 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku: knížky povídek Zdeňka Svěráka: Po strništi bos (nakladatelství FRAGMENT).

sver

Reklama