Styl

Můj vysněný piercing

Loni v září a říjnu jsem prohlížela všechny stránky na internetu a hledala informace a obrázky piercingů. Strašně se mi líbily ty klasické náušnice do pupíku s modrým kamínkem. Přítel byl naprosto nadšený, piercing se mu moc líbí a se svým známým, který má tetovací studio, domluvil píchnutí - objednaná jsem byla asi 14 dní po mých 19. narozeninách - měl to být pozdní dárek.
 
Ale dopadlo to úplně jinak... Pozdní dárek jsem dostala a prakticky hned po narozeninách - byl to rozchod. Jen tak, z ničeho nic - vztah trvající jeden a půl roku byl pryč.
 
S bývalým přítelem jsme dnes přátelé a svůj slib splnil - sice po několika měsících, ale splnil. Dnes, kdy toto píšu, je to 14 dní, co mám vysněnou náušnici a jsem opravdu nadšená.
 
Holky, které váháte, jděte do toho - píchnutí sice bolí, ale vydržíte to, a pokud dodržujete všechny rady, krásně se hojí.
 
Lenka


Gratulujeme! A děkujeme za pěkný příspěvek :). Škoda jen toho vztahu - ale aspoň že jste přátelé...

A co Vy, ženy-in? Máte nějaké památné šperky, které se pojí s důležitými událostmi Vašeho života? Nebo něco vysněného, co jste si ještě nesplnily?

Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

   
12.03.2007 - Krása - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] trdlo [*]

  Rybulka: muj piercing v pupiku byl zase predrozchodova krize

  superkarma: 0 12.03.2007, 23:23:58
 2. avatar
  [4] sweety77 [*]

  To by pro mě nebylo

  superkarma: 0 12.03.2007, 22:00:12
 3. avatar
  [3] Rybulka [*]

  Já jsem se k piercingu pupíku odhlodlávala dlouho, protože sjem si vždycky říkala, že musím napřed zhubnout Pak jsem jednou léčila dosti velkou porozchodovou krizi a tak jsem do toho praštila a svůj sen si splnila. Trochu to bolelo, i když ten kluk mi při tom píchání do očí tvrdil, že to nebolí, a já mu odsekávala, že přece vím, co cítím Svůj piercing taky hrozně miluju, i když ho mám už pět let, a ráda bych si nechala udělat ještě jeden do obočí, ale bohužel kvůli práci nemůžu.
  Líbí se mi ale jeden dva piercingy, ne propíchaný celý tělo....

  superkarma: 0 12.03.2007, 12:58:41
 4. [2] dany82 [*]

  Taky mám piercing v pupíku.Mě to už vůbec nebolelo.Byla jsem něco řezat v nemocnici,tak jsem si nechala rovnou píchnot piercing od doktora .Umrtvil mi to,takže pohoda...

  superkarma: 0 12.03.2007, 12:30:40
 5. avatar
  [1] Lostris [*]

  Taky mám piercing v pupíku, vůbec mě to ale nebolelo

  superkarma: 0 12.03.2007, 12:25:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme