Milá redakce a čtenářky ženy-in,

nemám příliš zkušeností s psaním do nějakých magazínů, novin nebo časopisů, přesto usedám k počítači, abych se svěřila.

Jsem úplně obyčejná ženská. Bydlím v malém městě se svými dospívajícími dětmi. Dceři je patnáct, synovi šestnáct a půl. Jejich otec od nás odešel, když byly dceři tři roky. Žijeme spolu celou tu dobu sami a nestěžujeme si. Zvykli jsme si na sebe, děti mi se vším, co můžou, pomáhají a vůbec jsme si vytvořili mezi sebou moc krásný vztah.

Svěřují se mi se svými radostmi, bolístkami i trápením. Znám jejich lásky, ať už jsou nové, tajné nebo neopětované. Prostě je mezi námi krásný kamarádský vztah a nikdy jsme si nepřipouštěli, že by nám měl snad někdo v té skvělé partě chybět.

Až nedávno mě po dlouhé době napadlo, jak moc bych teď vedle sebe potřebovala chlapa, který by za mě tu situaci vyřešil.

Chodím z práce každý den v půl čtvrté. Minulý týden mi však nebylo příliš dobře, tak jsem z práce odešla dřív. Cestou jsem se stavila ještě nakoupit nějakou studenou večeři a těšila se, jak padnu do postele a budu odpočívat.

Domů jsem přišla ve dvě hodiny a překvapila jsem svého syna. I když překvapení bylo oboustranné. Syn totiž seděl v obýváku, od pasu dolů nahý, v televizi běželo nějaké porno a můj syn u toho spokojeně onanoval.

Vyšokováni jsme byli oba. Já vyjekla, utekla jsem do kuchyně, kde jsem to pěkně dlouho rozdýchávala. Syn se uklidňoval v obýváku. Po hodině za mnou přišel a já jsem se jen zeptala, jestli by nebyla lepší nějaká přítelkyně. A v další hodině jsem se v našem rozhovoru dozvěděla, že ho žádná přítelkyně neuspokojí tak dobře jako on sám sebe.

Nechápala jsem, vysvětlila jsem mu, že dívky v jeho věku jsou ještě nezkušené a on by je tedy měl vést, aby se to líbilo jim oběma, ale nad tím jen mávnul rukou s tím, že měl i starší a zkušenější a jsou všechny stejně na nic.

Tím bral celou věc za vyřešenou a někam si odběhl. Zatímco já seděla celé odpoledne doma a tupě zírala z okna přemýšlejíc, co nenormálního se zdá šestnáctiletýmu klukovi na milování. Tohle přeci není normální, zdravý názor puberťáka.

Karla

 
Reklama