Díky babytko za váš příspěvek. Tak to bývá. Ale ve vašem případě aspoň víte, po kom to ten kluk má. Já ty dudy u svého syna nechápu!

Dobrý den všem,

dnes i já trochu přispěji sportovně-uměleckým výkonem mého syna.
Já v dětství dělala lehkou atletiku, přespolní běh byl můj koníček, ve škole byl tělocvik ten nejlepší předmět. Stala jsem se přebornicí okresu na 1500m, několikrát se zúčastnila Velké kumratické, z dob studií mám dokonce diplom podepsaný samotným Juanem Antoniem Samaranchem.....
Myslela jsem si, že by mohl být po mě a také milovat sport. Ale jablko padlo asi hodně daleko od stromu.
Než vyšel ze školky začal chodit na fotbal, ale vůbec ho to nebavilo, prý se mu nelíbí, že u toho musí běhat a potí se.A tady už jsem začala tušit, že po mamině rozhodně milovat sport nebude. Nakonec to dovršil ve  škole tím, že nejhorší předmět co může být je tělocvik.
Přemýšlela jsem co by tak mohl mít za koníčky a co dělat po škole, aby jen neležel doma.
Překvapil mne, ze školy si přinesl přihlášku do přírodovědného kroužku (letos už navštěvuje 3 rokem) a letos se ještě přihlásil na zdravotnický kroužek. Ještě větší překvapení ale bylo,když přišel s tím, že by rád hrál na harmoniku(akordeon).
V naší rodině na ní hrával můj děda, tedy jeho praděda, kterého ale on nepamatuje. Zatím ho to baví a už měl i své první vystoupení. V ZUŠ byla krátká besídka na které zahrál Travička zelená. Musím říct, že mu to jde a snad mu to i vydrží.
Dědovi slíbil,že s ním pak bude chodit do hospody, hrát jim na harmoniku.Chtěl by se dokonce zúčastnit setkání harmonikářů, které se u nás každoročně koná.
Jsem ráda, že ho to baví a už mne vůbec nemrzí, že se vůbec ,,nepomamil,,.

Všem přeji krásný den   babytka
Text nebyl redakčně upraven


Dnes máme téma dne: Čím chcete, nebo byste chtěly, aby vaše děti byly. Umělci, nebo sportovci?

  • Je to jinak u holčiček a u kluků.
  • Musela jste někdy volit u sebe, nebo u dětí? Jak?
  • Nebo se má nechat dítě být, ať si dělá, co chce? Opravdu vždy?
  • Těch možných podtémat je spousta a věřím, že na ně samy upozorníte.

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním ještě dnes překvapením. Počítám, že přesně v 16.00.

Reklama