Jaký pravidelný rituál provází čtenářku Lenku každý den? To se dozvíte v jejím příspěvku k tématu dne!

Co vás zajímá na internetu, milé čtenářky?


Já mám svůj ranní rituál, který trvá asi tak 4 roky. Začal v době, kdy jsme si pořídili internet. Předtím jsem pracovala v novinové společnosti a každé ráno mi bylo k dispozici několik druhů deníků. Můj pracovní den v kanceláři začínal tím, že jsem si dala kávu a něco k snídani a u toho prohlédla denní tisk. Potom nás zrušili a mně to nějak chybělo, ranní zprávy v rádiu, to nebylo ono. Našla jsem si práci, kde chodím na odpoledne a to ráno se mi pořád zdálo takové divné. Vše se změnilo, když nám zapojili internet. To už se těším na to, jak ráno vstanu, uvařím si kávičku 3 v 1 a pěkně v klidu si na internetu přečtu zprávy a k tomu ještě nové maily (to je bonus navíc). Dělám to i o víkendu, vstanu dřív než ostatní, abych měla klid.

Když jsem někdy mimo domov a nemůžu tento svůj ranní rituál uskutečnit, cítím se tak nějak neúplně, něco mi prostě chybí :-))

Lenka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Každodenní rituály

Dnes i budeme povídat o vašich každodenních rituálech, milé čtenářky. A netvrďte mi, že žádné nemáte! Takže jednoduchá otázka...

Jaký je váš každodenní rituál?

Své odpovědi (dlouhé alespoň jako tento odstavec), mi posílejte na redakční e-mail. A abyste si nemyslely, že pro vás nic za odpověď nemáme, vězte, že jedna z vás přispěvatelek obdrží krásný dárek. Jaký? Sadu PICKVICK Kouzlo Ovoce se třemi druhy čaje a krásným hrnečkem. K rannímu čajovému rituálu je jako dělaná!

lupa

Reklama