Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Je od čtenářky Anči a píše v něm, co nejčastěji dělá s dárky její pes.

Mám kamarádku, která má čtyři psy. Berňáka, dvě jezevčice a basetku. Vždycky, když k nim přijedu na návštěvu, první, kdo mě vítá je smečka jejích psů. Jsou zvyklí, že jim pokaždé přivezu něco na zub. Obklopí auto a štěkají. Jakmile otevřu dveře, jezevčice naskáčou dovnitř a dělají revizi. Jenomže nejčastěji vozím sušená prasečí ouška a ta pěkně páchnou, takže je mám pečlivě zabalená v kufru.

Pro berňáka a baseta vybírám obzvlášť velké kousky, pro jezevčíky je většinou rozpůlíme. Těmito pochoutkami se jim zavděčím nejlépe. Po zkušenosti s psími bonbony, které do nich napadaly jak kamínky do studny, jsem musela přejít na něco trvanlivějšího.  Znáte to: Chňap, lap a zbluňk a koukali na mě, jako bych nepřivezla nic.

Můj pes ouška zrovna nemusel, ale jakmile viděl, že se ostatní po nich mohou utlouct, chtěl je také. Jenomže vždycky si ho vzal do tlamy a nenápadně někam zmizel. Pravděpodobně zahrabat na horší časy.

Když mu něco podobného dám doma, zahrabe si to do květináče. Jenomže pochybuji, že si na to někdy vzpomene. Vlastně není proč, protože horší časy nikdy nenastaly.

A doufám, že nikdy nenastanou.

Vaše Anča
Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Prasečí ouška vypadají pěkně odpudivě, ale mému psovi také chutnají.

Co nejraději kupujete svým domácím mazlíčkům vy, milé ženy-in? Je to něco na zub, nebo nějaká hračka? S čím jim uděláte největší radost? K jakým příležitostem kupujete svým mazlíčkům dárky? Slavíte i jejich narozeniny a jmeniny, nebo jim něco dáváte jen o Vánocích?

Napište nám, inspirujte nás, podělte se s námi o radost z vašich domácích zvířat.

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama