Domácnost

Můj pes nejvíc miluje ručníky

Děkujeme za další příspěvek na dárkové téma. Co by nejraději uvítal pes čtenářky Ivety, se dočtete v jejím příspěvku.

Můj pes je, co se dárků týče, velmi zvláštní. Samozřejmě, že ho vždycky potěší něco na zub, neboť je přímo pažravý. Horší to je s výběrem dárků na hraní. On si moc nehraje a když, tak jen s hračkami, které si sám vybere. Ale s žádnou kupovanou a hlavně novou věcí se nikdy nespokojil.

Jako štěně zbožňoval košťátko. Staré dřevěné s přírodními žíněmi, bylo jeho nejmilejší hračkou. Vždycky ho popadl  za žíně a klepal s ním, jako s nějakým strašlivým sokem. Pak mu okusoval držátko, až z košťátka skoro nic nezbylo.

Další jeho oblíbenou hračkou byly cedulky. Když dostal třeba plyšáka, jediné, co ho na něm zajímalo, byla malá látková cedulka. Tak dlouho ji žužlal, až ji celou sežral. To samé udělal s cedulkou na pelíšku, ale tady to dotáhl ještě dál. Když spořádal cedulku, povolil šev a začal cupovat molitan, který lezl z jeho útrob. Dopracoval se tak daleko, že do pelíšku vykousal vchod.

Teď už je to docela rozumný pán v nejlepších letech, ale stále má své dvě hračky, které s oblibou střídá. Starý froté ručník, který už je děravý jak řešeto a malého oslintaného méďu, kterého aportuje.

Nové věci ho prostě nelákají.  Tak vlastně nevím, co mu koupit. Zřejmě vyřadím další starý froťák, aby měl do čeho dělat díry.

Vaše čtenářka Iveta

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to by si rozuměl s mým psem. Ten zase miloval hadrové uzly, které okusoval tak dlouho, až skoro zmizely.Teď mu dcera přivezla z Anglie nový a moc se mu nezevděčila. Uvidíme, až si ho trochu upraví dle svého vkusu a čichu.

Jakou hračku má rád váš domácí mazlíček? Je to něco zvláštního jako u psa čtenářky Ivety, nebo je nevybíravý? Máte hravé zvíře, ketrého potěší hračka, nebo uvítá spíš něco na zub? Co mu hodláte koupit k Vánocům? Berete svého psa nebo kočku ke štědrovečernímu stronečku? Máte nějakou příhodu s předáváním dárků?

Napište nám, podělate se s námi o své tipy, zážitky a třeba fotografie.

Na vaše příspěvky se budeme těšit na adrese: redakce@zena-in.cz

   
08.11.2010 - Zvířátka - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [3] Bara_P [*]

  přesně kus hradu nebo utěrka a pes je utržený ze řetězu, hlavně fenka od ségry Sml22

  superkarma: 0 08.11.2010, 14:31:41
 2. avatar
  [2] Winnie the Pooh [*]

  Náš psík miluje plyšáky, dobře ví, kde je má dcera uložené, a podniká výlety do dětského pokoje pouze za účelem ukořistění nového plyšáka. Na něm ho pak prvotně zajímají platové oči a čenich a obdivuji rychlost, s jakou dokáže hračku očí i nosu zbavit. Dcera pak ječí jak Viktorka Sml52.

  superkarma: 0 08.11.2010, 12:16:50
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16Souhlasím s oběma.Kus hadru s uvázaným uzlem je hračka všech hraček.

  superkarma: 0 08.11.2010, 12:06:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme