Asi si za celou situaci můžu sama. Už tři roky mám přítele, s nímž rok žiji ve společné domácnosti. Náš vztah byl ukázkový do té doby, než jsme spolu začali bydlet.

Předtím byl partner úplně jiný - chodili jsme spolu na procházky, podnikali jsme spolu výlety, povídali jsme si a stále jsme si měli co říct. Byl to usměvavý hodný kluk, který odmítal hospody atd. Jenže při společném bydlení došlo na to, že vše špatné vyplulo na povrch a ve vztahu se objevily první trhliny.

Partner si rád skočí na nějaké to pivko a pak dorazí domů s hlavou plnou dobrých rad jak na ženskou, které mu uštědřili kamarádi. Taky často prohlašoval, že by chtěl zkusit sex i s jinou dívkou - ve třech a často také mluvil o mých kamarádkách, jaké by asi v té posteli byly....

Ale to není ten hlavní problém. Před nedávnem jsme si pořídili internet. Partner okamžitě propadl kouzlu chatování a denně si i do noci píše s neznámými dívkami o erotice a sexu. Ze začátku jsem to brala jako legraci, teď mě to začalo unavovat. Dostala jsem dost asi šílený nápad, za který se teď stydím.

Zaregistrovala jsem se na tomtéž chatu pod cizím jménem, popsala jsem se jako atraktivní blondýnka a přidala jsem i nějakou tu fotečku hezké modelky. Partner se samozřejmě okamžitě chytl, hned napsal, že by měl o tuto slečnu zájem. Mně zpočátku přiznal, že mu někdo píše (byli jsme u PC spolu a on si četl poštu), ale že to není nic vážného.

Jenže pak začal té slečně (tedy mně) psát, že by se rád sešel atd. Vyvrcholilo to teď tím, že si chce domluvit rande, napsal, že má jen nějakou známost a rád by zažil žhavý letní flirtík.....

Ani teď  vlastně nevím, jestli jsem to takhle chtěla vědět. On mi totiž doma, když se zeptám, jestli mu ta slečna stále píše, odpoví, že ne a do očí mi to odpřísahá.

Já vím, že není správné takhle partnera kontrolovat, jistě mě někteří odsoudíte, ale co mám dělat teď. Jít na to rande, přiznat se, že jsem mu to psala já? Jenže, co když si takle píše i s jinými dívkami, a já o tom vůbec nemám tušení? Když chce letní žhavý flirtík s cizí slečnou, co když ho už třeba i uskutečnil? Jak mu budu moct věřit?

Reklama