Vztahy

Můj partner musí bezpodmínečně mít…

Velký, malá, hubený, boubelatá, tmavý, blondýna, modrooký, hnědooká... lidské typy a povahy mají mnoho podob, stejně jako „apetit“ každého z nás. Někdy však právě ten dokáže mít až kuriózní nádech.

man

Jen ti odvážní se přiznávají k tomu, že jejich partnerovi nesmí chybět to či ono. Ostatní skálopevně tvrdí, že na vzhledu nezáleží a že nejdůležitější je přece to, co má člověk uvnitř. Jenže! Nejen přitažlivost zemská, ale i ta tělesná si zkrátka nedá poroučet. Může být druhý ze zlata, ale pokud pro nás nemá kouzlo, láska se z toho vyvine jen stěží.

Zuby, ruce a plachťáky

Každý ženský časopis čas od času přijde s „objevným“ zjištěním, co nejvíc na mužích ženy přitahuje, a naopak. Na horních příčkách se údajně drží pánské pozadí, postava a oči. Tak nevím. Opravdu se ženy ze všeho nejdříve dívají mužům na zadek? Z okruhu mých známých tomu tak rozhodně není.
Jedna z kamarádek například ze všeho nejdřív komentuje zuby dotyčného, potom ruce a nakonec jeho výšku.
„Byl naprosto úžasnej, krásný zuby, hezký ruce, ale… je malej!“ Naříkala například minule, když se vrátila z rande s novým objevem. Sama sice měří jen něco kolem 165 centimetrů, ale je posedlá dlouhány. Jakmile muž neměří alespoň metr osmdesát, nemá šanci. Totéž platí o těch, kteří nemají dokonalý chrup a s takzvanýma pacičkářema (muži s okousanými nehty nebo krátkými prsty na rukou)  se vůbec nepouští do řeči. V tomto případě by se však dalo hovořit o vyšších nárocích, protože ani ty finanční nemá dotyčná zrovna malé.
Druhá známá však trpí zcela nepochopitelnou úchylkou vyznačující se velkýma a odstávajícíma ušima. Čím větší plachťáky dotyčný má, tím víc se dáma rozplývá. Není jistě nutno připomínat, že jejími idoly jsou princ Charles, nebožtík Clark Gable a z našich „ušáků“ pochopitelně Aleš Háma.
Další úchylku jsem vypozorovala u jedné ze svých bývalých kolegyň. Všichni muži, se kterými si kdy něco začala, museli mít bezpodmínečně modré oči. Občas se spokojila také s šedými nebo se zelenými, ale modré jednoznačně vedly. Vysvětlovala to tím, že ona sama má tmavě hnědé oči, které zdědila dokonce po dědečkovi. Její maminka měla krásné modré oči a tatínek oříškově hnědé. Zvláště kvůli těm maminčiným modrým se prý exkolegyně jako malá neuvěřitelně naplakala.

Pršáček to musí být

Ne nadarmo se říká, že v druhých hledáme a milujeme to, co sami nemáme a co bychom si přáli. Potvrzuje to i další moje kamarádka, která pro změnu trpěla obsesí po malých pršácích, tedy nosáncích. Sama totiž měla větší nos a v pubertě dokonce vážně přemýšlela o plastice. Tu nakonec nepodstoupila, o to větší však vzhled nosu hrál roli při jejím výběru partnera. Čím větší pršák, tím větší favorit.
Ještě větší důraz na vzhled kladou muži. Pánové reagují vizuálně, a jak řekl jakýsi moudrý člověk:
I kdyby se žena postavila na hlavu nebo byla sebeinteligentnější, pokud se muži nezdá dostatečně atraktivní, neudělá nic. Historky o „dolňácích“ a „horňácích“ jistě také nejsou nikomu neznámé.
Jsou ale také muži, pro které je důležitější krásná tvář a úsměv. Znám však i takového, kterému je tvář téměř úplně ukradená a soustředí se výhradně na štíhlou až rachitickou postavu. On sám je pochopitelně pěkná hora masa. Takže i zde platí, že protiklady se přitahují…

Čtete také:


Dnešní téma: Můj partner musí mít…
V dnešním tématu si budeme povídat o tom, co vás nejvíce na opačném pohlaví přitahuje a na co jste si vždycky tak trochu potrpěly. Jsou to oči, ruce, paže, hrudník?
Podělte se se mnou o své „slabosti“ a „úchylky“ a napište mi na adresu redakce@zena-in.cz

   
18.03.2011 - Ona s ním - autor: Eva Dömény

Komentáře:

 1. [18] Lyoness [*]

  Heather — #3 Jezis... chlupata hrud [nebo dokonce i ramena a zada], knir nebo fousy... Brrrr

  Tak to u me by vubec nebodovalo.

  superkarma: 0 21.03.2011, 09:49:51
 2. avatar
  [17] Suzanne [*]

  Já nevím, co musí mít... je to takový koktejl, který skvěle chutná, tisíc věcí, které mi na něm připadají sexy, i když by mě u jiného třeba odradily. Prostě se na něj podívám a řeknu si, kurňa, to je chlap! A není to jen ve vzhleduSml16

  superkarma: 2 18.03.2011, 16:32:52
 3. [16] ILIINES [*]

  Muze s dusi kluka,hlavne ne pecivala.Sml16

  superkarma: 0 18.03.2011, 15:03:04
 4. [15] Čírina [*]

  Hlavně jiskru v oku. Tupý pohled primitiva mi dokáže zhnusit i filmové krasavce.

  superkarma: 0 18.03.2011, 14:50:36
 5. [14] Anai [*]

  wich — #11 Sml22Sml22Sml22Sml22Sml59Moje řeč!

  superkarma: 0 18.03.2011, 14:04:56
 6. avatar
  [13] SNÍŽEK [*]

  chlap musí mít charizma,zaujmou mne oči.Sml67

  superkarma: 0 18.03.2011, 13:53:03
 7. [12] nosir [*]

  Zdar děvčata.

  Neodolal jsem a píšu názor z druhé strany.

  Není pro mě důležité aby žena byla velká krasavice, (  to mě pustilo hned po pubertě ) ono se nakonec ukázalo, že není důležité jaký má žena exteriér, ale co je uvnitř.

  Co si počnu s dlouhonohou blondýnou, když se s ní budu denně hádat o televizním programu.Sml16

  Ale na druhé straně domácí puťka je taky špatně. On ženský názor na věc je taky někdy třeba. Já osobně jsem pro to, aby si oba řekli své a domluvili se na kompromisu.

  Tak se holky mějte a držte se!Sml30

  superkarma: 0 18.03.2011, 12:28:10
 8. avatar
  [11] wich [*]

  Pentličko, když se na tebe vykašlal kvůli jiné, tak asi tak dokonalý nebyl. Vzchop se a začni žít Sml22 Když to mladá ženská (50 let není u mě žádnej věk) zapíchne, je to hřích. Nejde o žádnou oběť, kterou bys musela přinést, pokud bys si někoho našla, ale o to, že s osobou, se kterou je mi dobře, jsou prostě i ty obyčejné všední věci hezčí Sml22

  1. na komentář reaguje Anai — #14
  superkarma: 3 18.03.2011, 11:27:40
 9. avatar
  [10] wich [*]

  Když je skvělý milenec, dá se z některých požadavků slevit Sml26

  Můj partner musí být bezpodmínečně zdravě sebevědomý, musí mít rád svoji práci, mít své cíle, užívat si život, být praktický pro život a mít rád sex. To je takový základ. Co se vzhledu týče, skutečně nevím, každý můj přítel i každý chlap, který se mi líbí, vypadá úplně jinakSml80 V tomhle bych chtěla mít jasno jako můj přítel Sml30

  superkarma: -1 18.03.2011, 11:22:19
 10. avatar
  [9] femme [*]

  sama jsem sice malá /162 cm/, ale protějšek prcek u mne nemá šanci Sml23  malej chlap mi prostě připadá nedospělej, i kdyby mu bylo padesát Sml24

  superkarma: 0 18.03.2011, 11:16:05
 11. [8] macamala [*]

  Kromě toho, že se mi líbí vysocí chlapi, tmavé vlasy, čistí, upravení, tak i ti, co nemluví sprostě. Někteří muži (i ženy) by radši ani neměli otevírat ústa.

  superkarma: 0 18.03.2011, 11:08:39
 12. [7] macamala [*]

  Pentlička — #6 Jo, holka, jít do vztahu a nést si v sobě stále zamilovanost předchozího, to je problém. Neboj, časem to přejde a seznámení přijde.

  superkarma: 1 18.03.2011, 11:01:34
 13. avatar
  [6] Pentlička [*]

  Anai — #4 U mě je to se sebevědomím špatné, mám ho nízké celý život.

  A chlapa nehledám, za prvé nevím kde (internet jsem zkoušela a není to nic pro mě), za druhé jsem moc líná a zbabělá jít do nového vztahu a za třetí asi pořád miluju svého bývalého a nemůžu se odmilovat.

  Jsem poměrně spokojená sama, jen mi občas chybí to rameno, na kterém bych se mohla vyplakat, když mám starosti nebo se něco nedaří.

  No, ale nemůžeme mít všechno. kdybych měla partnera, musela bych obětovat zas něco jiného.

  1. na komentář reaguje macamala — #7
  superkarma: 0 18.03.2011, 10:41:41
 14. avatar
  [5] fructia [*]

  U mě je to taky těžký. Skutečně a opravdově se mi líbili v mém životě asi pouze tři chlapi. První byl vysoký modrooký blonďák s málo vlasy a kouty a úžasnými ďolíčky ve tvářích Sml1. Poté se to změnilo a ti dva jsou si hrozně podobní - tmavé vlasy, tmavé oči, vysocí, hubení...galantní a něco vyzařujou Sml9

  superkarma: 0 18.03.2011, 10:30:14
 15. [4] Anai [*]

  Pentlička — #2 A proč bys slevovala? Takových po světě běhá... Sml30. Chce to jen správný přístup a postup a jsou Tvoji! A zcela nezbytný předpoklad - dokonalé sebevědomí - tedy cítit se když ne dokonalá zevnějškem, tak aspoň s pocitem, že jsi udělala všechno proto, abys byla na své poměry nejkrásnější - to dělá zázraky Sml57. No a pak si přečíst knížku: Muži mají rádi potvory. Výsledek zaručuju. Sml57Požadavky máš asi tak stejné, jako já - u mě je to ovšem pouze úchylka na výšku (nad 178 aspoň), ale dnes, kdybych si musela na starý kolena hledat nového partnera, tak už bych jí vynechala a sledovala bych pouze a jedině osobností předpoklady. Ruce nesleduju a vousy a knír měli všichni moji osudoví muži, s nimiž jsem žila delší dobu. Moji synové, když jsem si začala se souč. partnerem říkali: Mami, pozor, vousatý inženýr.... Sml30 No a měli pravdu, i když výše uvedené znaky jsou to jediné, co má zřejmě s těmi dvěma bývalými společného: už jsem spolu 8 let - to třetice všeho dobrého Sml16

  1. na komentář reaguje Pentlička — #6
  superkarma: 0 18.03.2011, 08:27:42
 16. avatar
  [3] Heather [*]

  Chlap musí mít chlupatej hrudník... Bez něj pro mě ztrácí 75% mužnosti a přitažlivosti Sml24

  1. na komentář reaguje Lyoness — #18
  superkarma: 0 18.03.2011, 08:10:27
 17. avatar
  [2] Pentlička [*]

  Nesnáším malé chlapy, aby se mi někdo líbil, musí mít kolem 180 cm. Pak se mi líbí velké ruce s dlouhými štíhlými prsty a velkými nehty. Jinak požadavky na vzhled nemám, musí být ale upravený a čistý a moc nemusím vousy a knír.

  Mnohem důležitější jsou pro mě u muže duševní vlastnosti, musí být inteligentní, vzdělaný, s rozhledem, musí mít smysl pro humor, ale žádný šašek, musí umět dobře mluvit, být laskavý, milý, nebýt podrazák, lhář, podvodník, musí mít zdravé sebevědomí, ale nesmí být agresivní, moc dravý, soutěživý, nesmí být cholerik, ale ani ufňukánek. Mám zkrátka moc požadavků, asi takový muž ani neexistuje, zvláště ne v mém věku a hlavně by nechtěl zase mě. Takže to je jen takové plané snění a já už budu pořád sama, protože nějak nejsem schopná z těch svých požadavků slevit. Chjo ...

  1. na komentář reaguje Anai — #4
  superkarma: -1 18.03.2011, 08:09:39
 18. avatar
  [1] luneta [*]

  já se na jednotlivý části nedívám.Musí mít pěkný obličej.Nikdy jsem se nedívala třeba jen na oči.

  superkarma: 0 18.03.2011, 07:52:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme