Jak se dělá revoluce v pánském šatníku? To se dočtete v příspěvku od čtenářky s nickem Eliana, které děkujeme

Dobré mrazivé ráno! Můj muž si pečlivě udržuje image ajťáka  (pardon programátora) a nosí po vzoru IT CROWED ta obrázková trička a kostkované mikiny a kraťasy. Pokud jede na jednání nebo k lékaři, obléká se relativně decetně a elegantně - košile a pohodlné kalhoty - nikoliv džíny.

V obleku jsem ho viděla 4 x a to naše svatba, svatba mé nejlepší kamarádky a dva plesy. Když mě sbalil před lety na netu, nastala revoluce v jeho šatníku. Tchyňa plakala, když jsem mu vyklízela šatník a chtěla to hodit do popelnice, protože tesilky, flanelové košile kutila Tima a kulich s rybičkou měly do mé domácnosti přísné embargo. Obměkčila mě a já tedy řekla, ať to dá charitě.

Vsadím se, že to v pytli leží na půdě a čeká na svou příležitost. Protože můj muž začal běhat, má celou sbírku funkčního sportovního oblečení ....tepláky s lampasy naštěstí ne. Samozřejmě má motorkářské oblečení a zimní snowboardové. Nedávno jsem uklízela skříně a zjistila, že má mnohem více věcí než já.... a to mě štve! :)

Vaše Eliana

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To jste mě pobavila. Možná by většina žen poznala totéž. Někteří muži si totiž potrpí na speciální oblečení. Na rozdíl od nás nemůžou přece lyžovat a bruslit ve stejné bundě.

Jak to vidíte vy, milé ženy-in? Máte víc oblečení než váš partner, nebo se shodnete s Elianou? Potrpí si váš muž na speciální oblečení k různým sportům? V čem chodí nejraději? Máte problém dostat ho do obleku? Je spíš „módeman“ nebo mu oblečení nic moc neříká? Má nějakou věc, kterou na něm nesnášíte, ale nechce se jí vzdát? Jak se oblékal před tím, než vás poznal? Změnil se jeho šatník, nebo si do něj od vás nedá mluvit?

Napište nám na dnešní stylové téma, které se týká oblékání vašich partnerů

redakce@zena-in.cz

 

Reklama