Manželem se nechává oblékat čtenářka Ema. Na rozdíl od ní, muže nakupování oblečení baví a po těch patnáct let manželství sáhl vedle jen jednou, jinak má Emu dokonale v oku...

Zlatého manžela má čtenářka Ema. Tedy alespoň co se nakupování oblečení týče - o všechno se totiž postará...


Co se týče mého šatníku, všichni tvrdí, že se po svatbě oblékám lépe než dřív. S výběrem mi totiž pomáhá má drahá polovička. Nejenže radí, ale také často a velmi rád nakupuje. A s velkým úspěchem. Na rozdíl ode mě ho to baví. Za těch patnáct let, co jsme spolu, pochybil jen jednou, a to s halenkou na tělo. Byla mi těsná.
Jinak nakupuje zimní kabáty, kalhoty, trička, tepláky, dokonce i několikery boty. Prostě mě má v oku.
Krátce po svatbě mi prozradil svou metodu. V obchodě si vyhlédne paní podobné postavy, věci na ní vyzkouší a je to. Pokud má někdo pocit, že bych měla žárlit, tak s tím vážně problém nemám.
Možná mu to ulehčují mé míry, kromě těhotenství jsem nepřibrala ani nezhubla. A velikost bot i tu konfekční mám stejnou.

Takže se už teď těším na Vánoce, protože mě kromě nových kousků čeká i velmi originální obal. Loni vypadaly kalhoty jako salám a boty byly zabalené po jedné.

Ema

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?
  • Na čem se shodnete a o co v oblékání bojujete?
  • Máte nějaký kousek oblečení partnerovi natruc?
  • V čem se partnerovi nejvíc líbíte?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Reklama