Džíny a muži? To tu ještě dnes nebylo. Ve svém příspěvku to napravila s vtipem sobě vlastním čtenářka s nickem TTT. Děkujeme

Můj muž je husákovo dítě. Džíny byly hitem a snem jeho generace. Nebudu popisovat, jak Savem zničil jedny ve snaze vyrobit tak žádáné takzvané plísňáče. Ne ne, potíž je jinde.... Ta doba byla pro něho fatální, on v ní zastydl. Když jsme se poznali, nosil účes ála Jarda Jágr, bílé ponožky, džíny, džínovou bundu nebo vestu a ....ledvinku. Bohajehonanebesích může mi někdo říct, co jsem na něm viděla?

Šlechta má modrou krev, vojáci zelenej mozek a můj muž džínově zastydlou pubertu. Šel se mnou vybrat šaty-vybral džínové. Sháněla jsem bundu, proč ne džísku? "Co si vezmeš na svatbu?" "Bylo by blbé, jít tam v džínách?" "Bylo!!! "

Tak napřed jsme udělali něco s těmi vlasy. Nejsem fanda Jardy Jágra, nekoukám na hokej a nepoznám Jardu ani od rozhodčího. Ledvinka se ztratila při stěhování uplně čistě náhodou a čestné pionýrské, že v tom nemám pracky. Nebo možná uplně jen tak malininkato. Bílé ponožky vysublimovaly přirozeně časem. Fusekle v zářivých nebo psychedelických barvách coby památka na dřívější partnerky nebo divoké mládí zásadně děravé nespravuji ale vyhazuji. A džíny?

Koupila jsem mu plátěné kalhoty-nenosí je. Koupila jsem mu manšestráky-alespoň slušně poděkoval. Džínovou bundu nosí, dokud se mu v mraze neklepou ruce tak, že by mu dělalo potíže donést na "ranní poradě" velblouda k ústům. Po ledvince už nestoná, jen občas....ve vypjatých chvílích se zasněným výrazem vzpomene. Jinak je to sabotér.

Čert vem, kolikátý křížek si právě dneska přidává na krk. Já vám to řeknu:39. A je mi uplně jasné, že ani za dalších 39 let ho z těch riflí nikdo nedostane.

Takže všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví !

S láskou TTT

To je ještě mladíček, ten se dá ještě ohýbat, ne?

Co vaši muži a džíny, milé ženy-in? Máte s nimi také trápení, co se oblečení týká? Snažíte se ho převlékat k obrazu svému? Jak se mu líbíte vy v džínách? Viděl by vás raději v sukni? napište nám na dnenší téma

redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr 5

džíny5

Kim Kardashian

Penelope Cruiz

Salma Hayek

 

 

Reklama