O tom, jak šikovného muže má doma, se pochlubila čtenářka Slunečnice. Samozřejmě ale není všechno ideální... Nikde.

I tady platí: všeho s mírou... Moc děkuju za příspěvek, milá Slunečnice, a přeju pěkný den.


Přeju dobrý den,

můj muž je velký šikula. Udělá a spraví skoro cokoliv, to už musí být, aby to neuměl. A nebo spíš nemá čas, takže občas si samozřejmě někoho musíme zaplatit, aby nám doma něco udělal. Muž už opravil skoro celý barák, stará se o zahradu, no a jeho dílna je jeho druhý domov.

A to je možná ten problém... V dílně je tak často, že mě to občas štve. Přijde z práce, převlíkne se a jde do dílny. Bůhví, co tam pořád dělá, nekontroluju ho, ale určitě pořád nepracuje. Až si říkám, že se tam možná přede mnou někdy schovává. Vadí mi, že místo aby si občas hrál s dětma, vyjel si s nima na kole nebo se jich zeptal, co bylo ve škole je zavřený v dílně a děti ho nevidí. Už se rovnou ptají, jestli je táta doma, nebo zase v dílně...

Poslední dobou v dílně pobývá i syn, což je dobře. Třeba si bude v tomhle s tátou rozumět. Uvidíme, co bude dál.

Z toho vidíte, že všeho moc škodí. Jsem ráda, že je muž šikovný, ale mohl by občas z toho svého království taky přijít domů.

Slunečnice

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Máte doma kutila?

  • Jaký je váš partner?
  • Je šikovný, spraví všechno, nebo naopak neumí ani vyměnit žárovku?
  • Donutila vás manželova nešikovnost dělat doma všelicos? A co umíte?
  • Jak to u vás doma funguje, když se něco rozbije?
  • Máte nějakou zajímavou příhodu spojenou s kutilstvím?

Pište, těším se na vaše příspěvky. A taky na fotky, jak partner něco kutí, můžete třeba tajně vyfotit jeho dílnu. :-) Jedna z vás dostane dárek: osušku, žabky a házecí míč od firmy Wüstenrot. Na vaše povídání čekám do dnešních 14.30 hodin, adresa je redakce@zena-in.cz, heslo KUTIL.

obrz

Reklama