Co si pod tím představit? Přečtěte si příspěvek do naší čtenářky s nickem Samečka a budete mít jasno. Jak obstojí váš partner v porovnání s jejím manželem?

Milé ženy, zdravím především ty z Vás, které při nakupování oblečení pro manžela nebo přítele trpí stejně jako já... Můj manžel je typický nenakupovač textilu. Když nastane ten okamžik, kdy je nucen, je znechucen. A ten okamžik se blíží - bude mít narozeniny.

Když se ho zeptám, jaký by chtěl dárek, odpovídá například, že projet se ve formuli jedna nebo nový Harley - Davidson, načež ho naštvaně odbývám slovy : „Prdlajs, dostaneš nové džíny nebo mikinu jako vždycky.“ A nastane peklo.

Nejdřív musím vystihnout správný čas, kdy ho nacpu do auta a odvezu do obchodu. Tam se frajer postaví do uličky a začne si hrát s mobilním telefonem. Na moje výhružky, aby se po něčem podíval, obrátí oči v sloup a zajede do zkušební kabinky jak fretka do nory a milostivě povolí, abych mu něco podávala. Podávám a čekám, on si opět vytáhne mobil a ťuká a ťuká...

Po odebrání přístroje a oznámení, že ho dostane po završení mise, si obleče první džíny. Jasně, že jsou krátké, matka mi to říkala, už když žádal o ruku, že dvoumetrovému se kalhoty a košile s dlouhým rukávem budou těžko shánět. Malé jsou i druhé, i třetí. Čtvrté jsou poslední, rezignuju a začnu podávat mikiny, které mají krátké rukávy. Za dvě hodiny jsem zpocená, že nemáme vybráno nic a manžel je nervózní, že nestihne v televizi hokej. Nakonec kývne hlavou na tričko s krátkým rukávem.

U pokladny nasupeně zaplatím a můj vtipálek si užije svou obvyklou pomstu a po průchodu turniketem začne vydávat robotické zvuky „plum-plum-plum“ o oktávu vyšším hlasem. Všichni, včetně prodavačky, se začnou otáčet, kdo že to krade a já rudá majznu mého drahého kabelkou.

Jediný obchod, který vzal na milost je army-shop v Kroměříži. Tam zase umírám já, naštěstí je zde známá psychiatrická léčebna, kde jednou po návštěvě tohoto obchodu složím své vyčerpané tělo. Pochopte, že ty maskáče se přece skoro vůbec nemusí prát ani žehlit!

A na vycházku si k nim můžete klidně vzít manželku s nakulmovanými vlasy a ve flitrovém topu a minisukni. Dvojka jako ze žurnálu, což?! Jenže, co bych já pro něj neudělala. Cítí se v tom dobře a to je hlavní. Já si teda vezmu jednoduché tričko a kalhoty až půjdeme ven...
 A to flitrové triko si obleču do baru, kam si zajdu s kamarádkou nebo s dcerou léčit nervy tvrdě zkoušené nákupy s mým milovaným mužem.

Samečka

Co váš muž a nákupy oblečení?

Kupuje si oblečení sám? Jak se vám líbí jeho styl? Má podle vás vkus, nebo vždycky žasnete, co se mu líbí?

Kdy si naposledy koupil něco na sebe?

Ovlivňujete ho v jeho „rozletu“? Nechá se, nebo se u toho občas pohádáte?

Patří spíš mezi muže, kteří nechávají své oblékání čistě na vás? Chodíte s ním nakupovat, nebo mu nakupujete oblečení sama? Spokojí se se vším, nebo kritizuje?

Změnila jste jeho vkus od doby, co jste se poznali?

Máte s ním peklo, když mu chcete pořídit něco na sebe?

Napište nám, svěřte se, podělte se s námi o své zážitky s nakupování mužského oblečení.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Napište a dostanete dárek. Na co se můžete těšit?

Dárek pro vás, pro něj, či celou rodinu. Krásnou termosku v barvě jeřabin

termo

Milá Samečko, ačkoliv jsou vaše nákupy s manželem asi k nepřežití, popsala jste je takl živě, že jsem se musela smát. Omlouvám se

Text nebyl redakčně upraven

 

Reklama