K zajímavému názoru došla při zamýšlení se nad dnešním tématem čtenářka Snany. Její muž je jistou konjunkcí všech předchozích chlapů, se kterými byla...

Zrcadlí se ve vašem stávajícím partnerovi vaši partneři minulí? Čtenářka Snany má v manželovi ideální směs.


Dobrý den,

v 10 letech jsme s moji sestřenicí vedly hovor na téma jak by měl vypadat budoucí přítel, bez zaváhání jsem řekla: „modrooký blonďák“. Nevím jestli jsem v té době měla věštecké schopnosti, ale doteď jsem potkávala jen modrooké blonďáky a přitom se mi líbí tmavoocí a černovlasí. Paradox.

Jak už jsem napsala, celý dosavadní život potkávám modrooké blonďáky, avšak povahových vlastností dosti odlišných. Měla bych mluvit v minulém čase, neboť jsem šťastně vdaná a doufám, že tomu tak zůstane až do smrti.

Nedávno jsem napsala sms kamarádce: „Můj manžel je Vilém s Romanem dohromady. Jejich pozitivní a negativní vlastnosti se spojily a vznik můj muž“. Myslím si to už od druhého setkání s mým manželem. Moji bývalí nejsou stejní, ale vzájemně se doplňují a tak vznikl pro mě ideální muž-můj manžel.

S pozdravem a přáním pěkných dní,
Snany

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

  • Vybíráte si partnery podle jednoho mustru?

Na tuto jednoduchou otázku existuje v zásadě jednoduchá odpověď. Já ale po vás budu samozřejmě chtít, abyste ji rozvedla, a to ať už bude negativní, nebo pozitivní. Popište alespoň dvě své zkušenosti s muži a postavte je do kontrastu. A můžete to vzít po té povahové, ale i vzhledové stránce.

Protože jde o citlivé téma, zase jednou vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište se jako Anonym.

avonNejzajímavější příspěvky budu uveřejňovat v novinkách magazínu v pátek 27. 9. 2013, zasílejte je tedy nejpozději tento den do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce...

Jednu z přispěvatelek jako vždy odměním. Tentokrát je dárek opravdu lákavý: parfém little gold dress od Avonu!

Reklama