Pro mě jsou domácí zvířátka nepostradatelnou součástí života, absolutně si bez svého kocoura a papouška nedokážu představit již ani jeden den. Jenže tak jako se starám o sebe, se občas musím postarat i o ně, obzvláště pak o kocoura.

Můj britský kocourek Benji má tu výhodu, že má krátkou srst, která je ale velmi hustá, proto ho každý den vyčesávám a světe div se, hrozně se mu ti líbí. Každé ráno když přijdu do koupelny je už rozvalený ve vaně a čeká, kdy vezmu hřeben a budu provádět jeho oblíbenou proceduru. Dostal se mi ale do ruky kvalitní šampon pro kočky od společnosti MENFORSAN, tak jsem si řekla, že ho vyzkouším a kočičáka vykoupu, z čeho samozřejmě úplně nadšený nebyl.

sa
Ten pohled mluví za vše, on mi snad rozumněl, když jsem mu oznámila, že se jdeme koupat :-)

Kvalitní šampon pro kočky MENFORSAN se speciální formulací pro péči o srst a kůži nádherně voní po jahodové žvýkačce, což mě naprosto nadchlo. Hned jsem si představila, jak ke mě večer kocour přijde pro svou denní dávku mazlení a bude vonět jako čerstvě utržená jahůdka. to by se mi moc líbilo, pomyslela jsem si a na nic jsem nečekala, přišla domů z práce a připravila Benjimu koupel. To, že to bude boj, mi bylo jasné hned od začátku, jestli něco ten můj kocour nesnáší, tak je to právě voda. Ale za pomoci mojí sestry jsem to zvládla, ač kocour naříkal a prosil, až mi ho tedy bylo upřímně líto, ale jednou za čas mu to neuškodí.

asd

Sice jsem do dneška neměla moc zkušeností se šampony pro kočky, ale na velmi jemný šampon MENFORSAN už nedám dopustit. Kromě nádherné vůně jsem velmi ocenila, že i malé množství přípravku dokáže vytvořit hustou pěnu. Navíc po osušení se srst nádherně leskla a to díky aktivním látkám perleti a integrovanému kolagenu, které šampon obsahuje. Další velkou výhodou je, že šampon respektuje a chrání přirozenou rovnováhu pokožky zvířete. Nemohla jsem se pak na kocoura vynadívat a byla jsem hrdá jaký je teď Benji fešák veliký a voňavý.

cyx
Tak vanu už máme za sebou

dfs
Po vyfénování následuje velmi oblíbené česání

sd
Následný relax na zahradě

yx
A po té dřině nesmí chybět ani zasloužený odpočinek na gauči

Tip pro chovatele:
Pokud váš kočičí miláček trpí úzkostí, nadměrným mňoukáním či agresivním chováním, vyzkoušejte Přírodní přípravek MENFORSAN Antistres pro kočky. Tento antistresový přípravek Vám pomůže zklidnit vaší kočku ve stresových situacích způsobených změnou prostředí nebo v období páření. Aplikace je velmi jednoduchá, přípravek se nastříká na škrabadlo, pelíšek, hračky, atd. a nechá se zaschnout. Více na www.menforsan.cz

Čtěte také:

Pomozte naplnit misky v útulcích i nákupem na MALL.CZ

Kvůli psovi se rozhádala se svým bratrem

Nalítla jsem „chovatelce“. Psí miminko zemřelo

Reklama