Vztahy

Můj idol je zemitý traktorista!

Každý máme vysněný sexuální objekt bez ohledu na to, zda se nám takový podaří v životě získat. Heleně podklesávají kolena před upocenými nádeníky či krmiči dobytka.

Už se napsalo mnoho studií o vědomé i podvědomé přitažlivosti mezi mužem a ženou. Svaly, vůně, široká ramena, úzké boky, smysl pro humor, sexy mozek... to a mnoho dalších kritérií hraje ve výběru partnera roli. Helena je však něco extra. Přitahují ji typy, které rozhodně nejdou nijak zvlášť na dračku.

Protiklady se přitahují

traktHelena učí na vysoké škole němčinu. Titul má před jménem i za jménem, a tak by se očekávalo, že i její partner bude podobného ražení. Vždyť psychologové sami mluví o tom, že bychom si měly najít společensky i sociálně blízkého muže, aby v budoucnu nedocházelo ke konfliktům pramenícím z nerovnosti, a tudíž  k nepochopení toho druhého.

Helenin první manžel byl spolužák z vysoké. Žili spolu pět let, ale vůbec to neklapalo. Už během manželství si Helena našla Standu. Strašně se zamilovala a nebylo síly, která by ji zadržela. Ani Standa nebyl volný, dokonce měl devítiletého syna. Standa byl traktorista z vesnice, kam Helena s mužem jezdili na chalupu ke známým.

Horká zpocená náruč

Když Helena doma ohlásila rozvod, hlavní odpůrce nebyl její muž, ale její matka. Vše se vyostřilo v momentě, kdy Helena prozradila důvod ukončení svazku, a tím byl traktorista Standa. Jak je možné, aby tak vzdělaná vysokoškolačka zahořela pro pouhého traktoristu? Helena však měla jasno. Jejím sexuálním symbolem je zemitý nádeník vonící potem, česnekem a pivem. A opravdovou euforii zažívala, když se její Standa po práci zapomněl vysprchovat. Na takového borce pobledlý intelektuál sedící v knihách rozhodně neměl. Helenino manželství bylo naštěstí bezdětné, takže rozvod proběhl rychlostí blesku. U Standy to bylo horší, k cíli se dopracoval ve stejné době, kdy Helena otěhotněla.

Matka rozvracečka

Byla by šťastná, nebýt její matky. Ta se s takovou „životní prohrou“ své dcery nikdy nesmířila a na nového zetě skoro nepromluvila. To, co si o jeho kvalitách, respektive nekvalitách Helena musela vyslechnout, by vydalo na popis všech masových vrahů, co jich na světě je. Do ohně olej přilíval i fakt, že Standa vydělával velice málo a po odečtení alimentů bylo nemyslitelné, že by dokázal nové rodině zabezpečit současný standard.

Výkupné za rozvod

Toho se chytila matka. Po restitucích totiž získala značné nemovité jmění, které jí měsíčně přinášelo sumičku několika poslaneckých platů. A její dcera bude na mateřské a bez koruny... „Když se s tím neschopným imbecilem rozvedeš, ihned ti přepíšu milion na účet,“ začala kout železo. To nezabralo, protože Helena si se Standou opravdu skvěle rozuměla a milovala ho až za hrob.  A tak, když po porodu Martínka zůstala doma, raději třeli bídu.

Hloupý otec, hloupé děti

Standa sekl s traktorem, odstěhoval se za Helenou do Prahy a našel si místo závozníka. Plat deset tisíc hrubého.  Po dvou letech Helena otěhotněla podruhé. Tragédie, nebo štěstí? Narodila se Anička a už v porodnici se Helena dozvěděla, že trpí lehkou mozkovou dysfunkcí. Asi se nebude moc dobře učit, bude pomalejší, ale žádná tragédie. To byl pro Heleninu matku poslední hřebíček. Bude mít hloupou vnučku po tátovi. Co by ale kdo mohl čekat za geny, když má Anička takového otce? A snažila se zvyšováním výkupného za rozvod k němu Helenu přimět. Dodnes se jí to nepodařilo.

Helena Standu miluje už přes deset let. Už dávno ustáli mateřskou v bídě, dnes Helena pracuje jako učitelka na gymnáziu. A na svém Standovi nejvíc miluje, když přijde celý upocený z šichty domů a hned mezi dveřmi ji pomiluje. Někdy také zaběhnou do sklepa mezi brambory a pavučiny. Tady to totiž Helenu vzrušuje ze všeho nejvíc.

A jaký je váš vysněný ideál? A potkala jste někdy takového? Já za sebe můžu říci, že ne. Musela bych si ho namíchat aspoň ze tří jiných exemplářů.

   
11.06.2010 - Láska a vztahy - autor: Simona Škodáková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [34] Anai [*]

  ellienka — #33 No a nakonec, proč ne? Každý jsme jiný, ve všem - a to je moc dobře, protože kdyby všichni lidi na světě měli stejný vkus, co se partnerů týká, někteří by si ani neškrtli. A podvědomě si zřejmě vybíráme protiklady proto, abychom nezdegenerovali. Sml30

  superkarma: 0 16.06.2010, 07:47:19
 2. [33] ellienka [*]

  Vetinari — #28 Také jsem si našla protiklad...

  je o hlavu menší, o pár let mladší, na rozdíl ode mne štíhlý a atletické, velmi svalnaté postavy, řemeslník pracující často i venku, takže i hoodně opálený, modrooký, s přirozenou inteligencí (vyšší)...

  já jsem neopálená, s nadváhou, "kancelářská krysa"...

  Nosí mi domů dobroty, květiny..  peníze ne, ty nemá... pracuje na naší zahrádce, na domku...  chodíme společně na túry.. 

  Já bych nejradši vypadla z civilizace, koupila polorozpadlou roubenku někde v horách, chovala ovce, koně... bohužel.. karty jsou rozdané - mé děti přivykly a potřebují (studia, zájmová činnost) komfort města nad 100tis. obyvatel :-)

  1. na komentář reaguje Anai — #34
  superkarma: 0 15.06.2010, 14:43:46
 3. avatar
  [32] Matinea [*]

  Rikina — #30  mně nepohoršuje traktorista, ale ta hromada brambor Sml52 a do pavučin bych se také nechtěla zamotat

  superkarma: 0 13.06.2010, 08:56:01
 4. avatar
  [31] Pentlička [*]

  Jenže vono manželství není jen sex, že.

  U manžela by mě v prvé řadě zajímalo, zda uživí rodinu, dá se s ním normálně mluvit nebo má IQ tykve a zda máme stejný nebo podobný životní styl, zájmy a cíle.

  superkarma: 0 12.06.2010, 18:58:04

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] Rikina [*]

  Áha. A mám se pohoršit nad tím, že někoho sexuálně přitahuje traktorista, nebo nad chováním paní matinky, jež by proměnila lásku za mamon? Sml80 Jestli jsou ti lidé spokojení, tak je to jejich věc, a každého jiného zbytečná starost. Sml57 Osobně tedy cíleně nevyhledávám pouze pány s VŠ diplomem, šikovného milence možno objevit ve všech skupinách obyvatelstva.Sml24

  1. na komentář reaguje Matinea — #32
  superkarma: 0 12.06.2010, 07:04:28
 2. avatar
  [29] blowup [*]

  Vetinari — #28 :-)))

  superkarma: 0 11.06.2010, 22:42:59
 3. avatar
  [28] Vetinari [*]

  Důležitá otázka. Ten traktorista má svou vizáží blíže k modelovi spodního prádla anebo k 95% českých vesnických balíků (neznalost antiperspirantu a pivní žok)? Sml57

  1. na komentář reaguje blowup — #29
  2. na komentář reaguje ellienka — #33
  superkarma: 0 11.06.2010, 16:56:58
 4. avatar
  [27] peetrax [*]

  Bébina — #9 IT "zkroucený" u počítače je můj typ. Sml24 Sml39

  superkarma: 0 11.06.2010, 15:10:32
 5. avatar
  [26] mi-ki [*]

  Muj otec delaval na stavbach a ja jsem mu tam nosivala obed. Fyzickou praci vypracovana krasna mlada tela jsem tam potkala malokdy - za to chlapky s pivnimi pupky (lec mely ruce jako lopaty), strhanymi rysy a bolavymi zady, tech tam bylo k videni podstatne vic :)

  K clanku - spis by me zajimalo, proc pani Helena sekla s praci na vysoke skole a sla ucit na gympl. Kvuli tehotenstvi se mi verit nechce, a ze by prace na stredni byla lip placena (nebo snad byla prijemnejsi), tomu taky neverim.

  superkarma: 0 11.06.2010, 14:19:32
 6. avatar
  [25] kareta [*]

  blowup — #24 přesně tak jsem zhublaSml30 kojení, trocha pohybu, ale jedla jsem normálně, k redukční dietě mne nikdy nikdo nepřinutíSml52

  Problém těch holek je, že se sportem začaly v dospělosti, my, co jsme makali od dětství máme výhodu svalové paměti, tělo si pamatuje, tak jsme fe formě poměrně rychle.

  No a jasně, že jsem koukala po mladících, ačkoliv i mezi 40tníky jsem viděla hezké kouskySml58

  superkarma: 0 11.06.2010, 14:02:36
 7. avatar
  [24] blowup [*]

  kareta — #23 no, na hubnuti po porodu staci kojit, trochu se hejbat a nesezrat vsechno co na tri neni na stromech :-)

  Ale jinak, kdyz vidim co tam vetsina tech holek dela, tak z toho by nezhubnul asi nikdo. Takovy ty co sedej temer vleze na rotopedu, malatne pomalu slapou a listujou si u toho casopisem jsou nejlepsi :-)

  Na ty stavbe, to byli nejspis nejaky mladici, ne? Se na ne zajdi podivat az jim bude ctyricet :-)

  1. na komentář reaguje kareta — #25
  superkarma: 0 11.06.2010, 13:56:45
 8. avatar
  [23] kareta [*]

  blowup — #22 hm, já koukám na ty místní zemědělce, vesměs šlachovitý chlápky, ale i na stavbě jsem viděla pár pěkných kouskůSml80 Do fitka jsem taky chodila, když jsem shazovala poporodní váhu, ale na mne tohle efekt nemělo, po 2m jsem přešla na plavání a procházky a zhubla a zpevnila jsem se podstatně rychleji než funěním v tělocvičněSml80 Podotýkám, že se u mne nejednalo o zaprděných pár kilo, nýbrž poctivých 25kgSml52

  1. na komentář reaguje blowup — #24
  superkarma: 0 11.06.2010, 13:34:52
 9. avatar
  [22] blowup [*]

  kareta — #20 jeste teda k tem postavam "vypracovanejm praci".

  Ja jsem architekt a chodivam po stavenistich, takhle v lete je tam leccos videt. Ja bych spis rekl, ze to jsou postavy zniceny fyzickou praci... Nakonec ne nahodou jsou treba zrovna stavebni delnici nejvetsi skupinou s trvalyma nasledkama a castecnou invaliditou vzniklou prave tezkou fyzickou praci. Navic ti chlapi tam sice maji svaly, ale vetsinou i bricho, coz nejak ja osobne za moc pekny nepovazuju :-)

  1. na komentář reaguje kareta — #23
  superkarma: 0 11.06.2010, 13:24:52
 10. avatar
  [21] blowup [*]

  Bébina — #18 kareta — #20 No, nejspis mas asi na mysli takovy ty panaky co delaj bodybuilding a cpou se ruznejma pilulema :-) V tom s tebou souhlasim, taky mi pripadaji smesni. Jinak ti ale muzu rict, ze alespon ve studiu kam chodim krome asi tak deseti procent zminenych vykrmencu vypadaji lidi spis normalne, stejne jako ja tam chodi spis kvuli pocitu z dobre fungujiciho tela a dobry kondice.Zajimavy je, ze ti co se vykrmujou jsou prakticky vzdycky budto balkanci nebo vychodni nemci :-)

  Zajimavy ale taky je, ze by se tam naslo vic mladych muzu ktery maji vylozene nadherny postavy, stihly, soumerny, s hezky definovanejma svalama ale presto v mezich normalu, nez podobne hezkejch holek. Fakt, bejt teplous tak se tam ve sprchach asi zblaznim :-))Vylozene krasnych slecen je tam zato bohuzel jen par, (shodou okolnosti tri z nich jsou moje byvaly modelky :-), tak 95% vsech zenskejch jsou takovy na kterych je videt ze se tam snazej vyhonit nejaky speky nez si udrzet dobrou postavu a fyzicku..

  superkarma: 0 11.06.2010, 13:21:34
 11. avatar
  [20] kareta [*]

  blowup — #16 viz. Bebina, instantní sport ti neudělá tak pěknou a pevnou figuru jako fyzická práce...ale to platí i naopak- pro ženskýSml80

  1. na komentář reaguje blowup — #21
  2. na komentář reaguje blowup — #22
  superkarma: 0 11.06.2010, 12:53:48
 12. avatar
  [19] átéčko [*]

  BléééSml43

  superkarma: 0 11.06.2010, 12:37:33
 13. [18] Bébina [*]

  blowup — #16 Kdyz ja si nemuzu pomoct, ale proste vidim rozdil mezi postavou a svalovou hmotou, ktera vznikla tim ze clovek telo pouziva k praci a mezi svaly vyhonenymi nekde v posilovne. To prvni je hezke a prirozene, to druhe, kdyz se prezene, muze byt i smesne. Jednoho takoveho potkavam a vzdy me napadne cosi o masnem pelemeni a porazce. Ale nez hnit u PC, nechat atrofovat svaly a zvetsovat bricho, asi je lepsi ta posilka.

  1. na komentář reaguje blowup — #21
  superkarma: 0 11.06.2010, 12:23:02
 14. avatar
  [17] ToraToraTora [*]

  Spocený traktorista? A nestýská se mu v Praze po traktoru a vůni pálené bramborové natě??

  superkarma: 1 11.06.2010, 12:07:08
 15. avatar
  [16] blowup [*]

  Bébina — #9 ja teda taky vetsinu dne delam s pocitacem, ale kdybych nesel dvakrat tejdne do posilovny a na fitness, tak se asi zblaznim :-)

  Holka smrdici potem... hmm, kdyz je ten pot cerstvej - nejlepe prolitej spolecnou aktivitou v posteli - tak to je fajn, starej pot je ale hruza hruzouci... Takova jizda tramvaji v cesku v lete, to muze byt olfaktoricky zazitek opravdu hrubeho zrna.

  1. na komentář reaguje Bébina — #18
  2. na komentář reaguje kareta — #20
  superkarma: 0 11.06.2010, 11:54:02
 16. avatar
  [15] RenataP [*]

  Bébina — #9 a to je sakra pravda. On ten nádeník je biologicky často zdravější materiál než ten ukroucenej ajťák.

  superkarma: 0 11.06.2010, 11:48:43
 17. avatar
  [14] evelyn [*]

  Co me nejvic atrahuje na chlapech je inteligence, vzhled uz neni tak podstatny, ale smrdet nesmiSml24

  Takze upoceny traktorista asi neSml23

  superkarma: 0 11.06.2010, 11:45:09
 18. avatar
  [13] Dante Alighieri [*]

  ...."potem, česnekem a pivem". Pomoooc!

  superkarma: 0 11.06.2010, 11:22:57
 19. avatar
  [12] Lukáš Čejka [*]

  Jede traktor je to Zetor,

  Jede do hor orat brambor.

  Zemedelci brambor zaseji,

  Potom pohnoji, pak zas vyreji

  Mladenec si kapsu namasti,

  Prachama zachrasti

  Na devu povetrnou.

  Sml57

  superkarma: 0 11.06.2010, 11:14:46
 20. [11] jastura [*]

  Proč by ne, každého bere něco jiného. Matinka je pošuk. Rodiče taky nebyli nadšení z mého předchozího přítele, ale odpustili si kecy a s ním vycházeli normálně. Až rok po rozchodu (tedy asi po 7 letech) jsem se dozvěděla, že to div nezapili... Přesto se s ním zdraví normálně, kdykoliv ho potkajé. Sml80

  superkarma: 0 11.06.2010, 10:26:58
 21. avatar
  [10] Midsummer [*]

  Bébina — #9 Aspoň ti dlouho vydrží funkční Sml22 . Kravaťáci a ajťáci bejvají díky svému stylu životu velice brzo "mrtví" - tedy sexuálně.

  superkarma: 0 11.06.2010, 09:47:33
 22. [9] Bébina [*]

  Ale proc ne. Nekde jsem cetla, ze nektere zeny to tak proste maji, ze je vzrusuje upoceny a prave nevonici chlap. Nektere jen tehdy mohou dosahnout orgasmu. Kdo by vas vzrusil vic, svalnaty delnik bez kosile pracujici na stavbe, nebo IT zkrouceny u pocitace? Mam v praci vetsinou to druhe, jsou to mladi chlapi na vrcholu svych sil, ale pohled na ne pekny neni. Na jejich telech je sakra poznat, cim se zivi. No a doma mam chlapa co fyzicky pracuje a na jeho postavicku je radost pohledet. Ale hygienu dodrzovat musiSml30.

  1. na komentář reaguje Midsummer — #10
  2. na komentář reaguje RenataP — #15
  3. na komentář reaguje blowup — #16
  4. na komentář reaguje peetrax — #27
  superkarma: 0 11.06.2010, 08:59:47
 23. avatar
  [8] kozicka [*]

  Vyhovuje to oběma, neškodí to nikomu, ať si dělají, co chtějí. Mamince bych poslala kytku za úžasné stmelení manželství skrz překážky.

  superkarma: 0 11.06.2010, 08:45:12
 24. avatar
  [7] Matinea [*]

  Ježkovy voči Sml52...mám tedy různé úchylky a choutky, no ale toto Sml52

  "...Někdy také zaběhnou do sklepa mezi brambory a pavučiny..."

  superkarma: 0 11.06.2010, 08:38:54
 25. avatar
  [6] maje [*]

  já si myslím, že je úplně jedno, čím se jeden nebo druhý živí. hlavně, když jsou oba spokojení. když každý bude úřední myš, tak kdo bude proboha dělat tyhle práce? nicméně - umytý a vonící muž, prase nebrat.Sml24

  superkarma: 0 11.06.2010, 08:29:28
 26. avatar
  [5] heligona [*]

  Když si rozumí a milují se, tak nevidím problém. Já bych to i docela chápala Sml16

  superkarma: 0 11.06.2010, 07:56:18
 27. avatar
  [4] femme [*]

  upocenej a zapáchající chlap?? Sml28 tak o takového bych si neopřela ani kolo Sml43

  superkarma: 0 11.06.2010, 07:53:21
 28. avatar
  [3] RenataP [*]

  ale jo, proč ne.

  V tom jsou ty primitivní pudy, to docela chápu.

  Přesto bych volila radši někoho, kdo je schopen uživit rodinné hnízdo. Kdybych však rodinu neplánovala, pak může být taková zpocená náruč traktoristy docela fajn. Ale na jak dlouho?

  superkarma: 0 11.06.2010, 07:05:40
 29. avatar
  [2] Mickey Mouse [*]

  Hmm, to jí nikdo neřekl, že pořádný sex může mít i s chytřejším a úspěšnějším pánem (I když jí ten první zrovna neuspokojoval)? Sml23

  superkarma: 0 11.06.2010, 06:53:02
 30. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  fuj

  superkarma: 0 11.06.2010, 04:06:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme