Co všechno musela připomínat jedna z našich čtenářek svému ex-expartnerovi, to je skoro vyprávění na dlouhé zimní večery. Jak píše: Byl kapitola sama pro sebe.

Další příspěvek dorazil od čtenářky, která si přála zůstat v nickové anonymitě. Přečtěte si vyprávění o jejím ex-expartnerovi...

Zapomněl nebo ne?

O svém manželovi tu psát nebudu, ten nezapomíná na to, co je důležité... ani na to, co je důležité pro mě, pro něho i pro vztah. Ale uvědomuji si, že mám velké štěstí.
Jakto? Můj ex ex partner :) - kapitola sama o sobě.
Takže: kdy mám svátek a narozeniny jsem mu musela připomínat. Jinak by asi zapomněl i tohle, kdy je výročí vztahu? To taky moc neřešil. Tohle by se ale dalo přehlédnout. Na to zapomíná spousta chlapů, kteří taková data v hlavě prostě nenosí, a když si je nenapíšou, tak je prostě zapomenou.
No ale horší to bylo s tím, co mám ráda - tedy co potřebuji - například jsem nesnášela jako dárky „sportovně-praktické“ dárky typu rukavice a ponožky na lyže. Teď bych to možná ocenila, ale tehdy jsem byla jiná...a on to nevnímal. Takže jsem nedostala jen rukavice, ponožky, ale i sportovní batoh a čepici.
Po dvou letech mu jednou došlo, že chci dostat něco ženštějšího-například parfém - konečně! Změna!
Světlý okamžik však vystřídalo, že zapomněl s kým vlastně chodí..., ale nějak nezapomněl na moje sny.
Takže mým snem byla tehdy svatba (na to nezapomněl), ale on jí zrealizoval se svou kamarádkou - takže vlastně zapomněl, kdo jí chce.
Výsledkem bylo, že ten vztah dobře nedopadl.
Asi zapomněl, kdo to s ním myslel vážně a kdo si ho chtěl vzít.
Díky jeho zapomnětlivosti jsem já nezapomněla sama na sebe a na své potřeby a našla si partnera, který nezapomněl na to, co chci já a nezapomíná a taky svého manžela, který má mozek a srdce na pravých místech :).
Občas nějakou blbost zapomene, asi jako každý chlap, ale v důležitých věcech „je na jedné lodi se mnou“ a nezapomíná - a o to jde!
Zapomnětlivost se prostě nevyplácí - dá se na ní skvěle poznat, kdo to s námi myslí vážně...

Anonymní čtenářka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

  • Už někdy váš partner zapomněl na nějaký důležitý vztahový okamžik?
  • A co vy, zapomněla jste na nějakou podstatnou věc ve vašem vztahu?

Postěžujte si ostatním čtenářkám! Pište mi své příběhy k tomuto tématu. Očekávám je v redakční e-mailové schránce (viz odkaz níže), a to nejpozději 30. 11. 2011 ve 14.30 hodin. Nejlepší příspěvky budou 30. listopadu uveřejňovány formou novinek na stránkách magazínu ŽENA-IN.cz. Jedna z přispěvatelek také obdrží krásný dárek, totiž stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i na dárek, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec.

mys

HRJAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama