Čtenářka verča Vám posílá svůj erotický sen a ptá se, o čem sníte Vy. Její příběh otiskujeme "v původním znění", tedy bez jakýchkoli úprav.

Zapomeňte na chvíli na běžné starosti a vydejte se do "zakázané" říše erotických představ. :o)))

Co způsobila jedna stará knížka…

Kdysi dávno se mi na intru  dostala do ruky erotická knížka. Byla už řádně ošuntělá, takže jsem usoudila, že ji četlo mnoho holek, tak proč si ji nepřečíst tedy i já? Už název a obrázek prozrazovaly, že to bude stát za to. První věty jsem začla hltat a prakticky nepřestala, dokud knihu nepřečetla. Byla tedy dost erotická, pro nezkušenou náctiletou holku spíš porno ražení. Doslova mě šokovala  a mé vzpomínky se k ní dlouho vracely. Od těch dob se mi opakuje již 30 let stejný erotický sen, inspirovaný to knihou... A vždy mě dokonale vzruší, že se probouzím z vlhkými kalhotkami.

Můj sen začíná tím, že jsem kamarádkou pozvána na víkend do jakéhosi kláštera mezi sektu, která se zabývá zasvěcováním dívek do tajů sexu. Mohou se ho zúčastnit výhradně panny, a protože já ještě o kluka nezavadila,přestože jsem mladá a krásná (ve snu!) rozhodnu se poznat toto pokušení..Přicházím na utajené místo, zahalena do černé kápi,,vcházím do kláštera,kde se mě okamžitě ujmou dvě milé ženy,jsouc odvedena do jakýchsi lázní.Tam mě omývají v bazénku s teplou vodou,natírají vonnými  oleji,masírují,dávají napít lahodných tekutin..všude se line vůně a klid..Jsem příjemně naladěna,uvolněna a plna očekávání. Užívám si toho..

Když jsem připravena, uvolněna, odvádí mě v adamově rouše, do jiné místnosti.Pocituji stud za svou nahotu,ale napětí z toho co přijde je silnější... Druhá místnost připomíná tak trochu tělocvičnu.Na zemi žíněnky a uprostřed  temného sálu, osvětleném jen pár svíčkami,jakási koza,lehátko..jako na gyndě.Přichází muži, je jich celí zástup a jedna žena. Ta mě položí do kozy,s roztaženými nohami,které mi ještě přiváže.Ale mě to nevadí,naopak,jsem něčím omámena a plna vrušení a očekávání co přijde.žena po jakémsi proslovu,který snad ani nevnímám,protože cítím ohromnou touhu,při pohledu na nahé muže se ztopořenými penisy,přistupuje ke mně a prohlašuje,že musí vyzkoušet ,jestli si zasloužím zasvěcení,jestli jsem opravdu pana.K tomu účelu má asi? jakýsi  kolík.

Nejprve mi tam strčí prsty,narazí na mou panenskou blánu a vítězoslavně zakřičí:je pana!Pak se ve zkoumání vystřídají všichni muži se stejným pokřikem.Jejich vnikání ve mě,už ted probouzí známky šílenství.Já touhou snad zemřu.Pak přistopí žena a vše zakončí zaražením kolíku do mě a tím se stávám zasvěcenou.Panenství je fuč,představovala jsem si to jinak,ale čert vem romantiku,ta touha!...já to prostě chci!..Sundají mě z kozy dolu na žíněnky a zůstanou u mě už jen dva muži.

Začíná to po čem sem toužila.Muži mě laskají na bradavkách,líbají p těle a já cítím jak vlhnu.Jsem roztoužená,jen vybouchnout.Do ted jsem nevěděla jaký sex je ,ale jako by mé nitro cítilo co vše příde.Normálně bych se asi styděla se dvěma muži na jednou,ale byli oba tak něžný,až mi to srdce rve když to ted píšu.

Muži mě laskají a vkládají mi svůj penis do rukovat si osahám co do mě vnikne.Jeden mě líbá a mne obratně prsa a druhý dráždí jazykem v rozkroku.Já se snad zblázním,křičím a prožívám svůj první orgasmus.Další doteky,laskání,mušlička už mi teče jak vodopád a pak do mě jeden z nich vniká.Jeto souhra těl,střídáme pozice,polohy,zasvěcuje mě snad do všeho,co si nedovedu ani představit..A já jen křičím slastí ,vrcholím a znova se vzrušuji a mé orgasmy už ani nepočítám..

Po sexu mě odvádí do jiných  místností,kde se o mě starají do druhého dne.Následují den se vše opakuje,s tím rozdílem že zkoušíme nové praktiky,pomůcky a nástroje.Je to jěště žhavější,než včera.Pak do mě pronikají oba muži najednou,jeden do zadečku a druhý do mušličky,je to souhra tří těl a všichni blázníme rozkoší.Nevím jaké by to bylo ve skutečnosti,ale ve snu odcházím s kláštera plně uspokojena a jen co o tom píši jsem roztřesena touhou.

Snad se mi bude sen zas opakovat…jdu spinkat..a honem!!O čem sníte vy?

Reklama