Máme tady další příspěvek, je od čtenářky Evy. Její dětské přání se splnilo - celý život učí děti. S nimi zažila hodně hezkých chvil.

Tak to je moc pěkné, milá Evo, že jste si splnila sen a žijete ho celý život. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den!

Na rozdíl od mých dnešních vycházejících žáků jsem já naprosto přesně věděla, co chci dělat a čím budu už od třetí třídy ZDŠ. Jasně, že paní učitelkou. Strašně jsem se na toto oslovení těšila. Teda „soudružka učitelka“ mě sice vadila, ale povolání nikdy. Mám ráda děti všeho věku a od mala jsem si na tu učitelku hrála. A také jsem věděla, že po základce musím jít na gymnázium a pak na pedagogickou fakultu. A díky tomu jsem jezdila jako vedoucí na pionýrské tábory a zažila s dětmi kde co. Učím už 33. rok - a učím ráda a myslím, že i dobře. Kdybych to tak necítila, tak už bych to nedělala. Takže mé dětské přání se mi splnilo na 100 %. Jenom mě moc mrzí, že ti dnešní dospívající a vycházející takováhle přání ani cíle nemají. Jsou poněkud lehkomyslní, nedívají se dopředu jako my a vcelku nic neřeší. Hlavně aby byli in, nemuseli moc pracovat a měli za to hodně peněz. Já osobně bych jim to přála, ale.....

Krásný den přeje

Eva

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Splnilo se Vám dětské přání?

  • Měla jste v dětství nějaké přání?
  • Nebo jich bylo víc?
  • Co to bylo?
  • Splnilo se Vám?
  • Co se Vám naopak asi nikdy nesplní?
  • Jak vzpomínáte na svá dětská přání?
  • Máte nějakou zajímavou historku?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. A jako vždy, jedna z vás získá dárek, knížku Jana Bauera Zachraňte krále (nakl. MOBA) a transparentní sypký pudr od Mary Kay. Příspěvky můžete posílat na mail redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PŘÁNÍ. Moc děkuju všem!

komji

Reklama